Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/KoruS] SaiWus


SaiWus

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/13057-saiwus/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:  Gongil Zhuai

Rodzaj kary: (aj/blokada/ban, itp.): Blokada postaci

Członek ekipy nakładający kare: KoruS

Wyjaśnienie sytuacji: Podczas wykonywania pracy dorywczej zostałem zatrzymany przez policjanta. jak przy każdym dotychczasowym zatrzymaniu policjant sprawdził mój dowód oraz id. Niestety podczas wyboru postaci nie zdawałem sobie sprawy co daje status postaci i wybrałem nielegalnego imigranta, ponieważ zostałem wprowadzony w błąd, że jeśli udam się do urzędu i wyrobie dokumenty wszystko będzie legalne i nie będe miał żadnych problemów. Jednak dziś zostałem zdeportowany przez ten głupi błąd na początku rozgrywki. Na serwerze mam już ponad 70h i nie chciałbym stracić całęgo mojego postępu przez zwykłą niewiedze. Bardzo zależało by mi na cofnięciu blokady konta oraz zmiany statusu postaci na legalnego imigranta aby w przyszłości nie napotkać się ponownie na taki problem. Dotatkowo chciał bym poinformować że administrator o nicku Papux zobowiązał siędo zmiany statusu mi i moim kolegą jednak zdążył zmienić status tylko jednego kolegi, ponieważ został usunięty z administracji.

Edytowane przez SaiWus
heron lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin