Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon Fryzjerki] Mascarenas Hairdresser


Piszu

Rekomendowane odpowiedzi

Mascarenas.png

 

Mascarenas Hairdresser - Salon fryzjerski, który został założony z początkiem listopada 2021r. przez Macarene Mascarenas. Głównym założeniem  salonu jest sama pasja właścicielki jak i zamysł wprowadzenia czegoś nowego w całą okolice . Zmieniając schematy by nie upodabniać się do obecnych salonów fryzjerskich stara się iść za trendami w obecnym czasie co przyciąga dużą rzeszę swoich klientów dzięki unikatowemu podejściu oraz ekskluzywnemu wykończeniu wnętrza. Salon fryzjerski skupia się na szkoleniu młodych i utalentowanych osób w dziedzinie jaką jest fryzjerstwo, przez dłuższy okres do ofery zostały dodane również regulowanie oraz farbowanie henna brwi oraz przedłuzanie włosów, jak i posiada w swojej ofercie manikurzystke. Tłumnie odwiedzany przez obywateli miasta i przez różne znane osobistości wpasowuje się w klimat wiecznie żyjącego Vespucci

Lokalizacja:

Spoiler

Desktop 14-11-2021 03-24-52-149.png

Wnętrze:

Spoiler

Salon.png

Salon2.png

OOC: Cześć, wychodze z inicjatywą pojawiania się nowego salonu fryzjerskiego w mieście i mam w planie powiększyć horyzonty i wystawić się jako konkurencja dla jedynego salonu fryzjerskiego na Vespucci, chcę trochę odbiec od poprzedniej wizji i przemianować ją na coś zupełnie innego. Mam nadzieję, że aplikacja się przyjmie i zobaczymy się w grze w nowym salonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin