Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] Blackberry P Stones (T-BLOCK & THE POOLS)


frozenglitch

Rekomendowane odpowiedzi

                             unknown.thumb.jpg.a05aa684f2cf36706461716b009f5218.jpg

T-Block i Pools to dwa kompleksy mieszkalne, przylegające do siebie tuż przy ulicy Strawberry. Projekty te znane są z aktywności setu BPS, o czym coraz częściej można przeczytać w zapiskach federalnych. Pomimo licznych programów rządowych, mających na celu zachęcić nastolatków do pozostania w szkołach i porzucenia gangowej tradycji, statystyki kryminalne nie przestają szokować.


Temat typowo Housing Projectowy, gdzie możesz zgłosić się z myślą o pograniu w Blackberry P Stones. Oczywiście przed wstawieniem odpowiedzi poniżej, wskazanym jest przeczytanie aplikacji gangowej, do której linka podałem przed chwilą. Oczekiwania, które miałbym do potencjalnych kandydatów to po prostu aktywność w życiu organizacji. To jasne, że jednym z ważniejszych podpunktów gry tego typu jest imersja i określony klimat, który chcemy dopiąć - tylko wtedy możemy poczuć tą pożądaną puentę role playa, wolną od farmienia pieniążków, dmienia i stuntowania z nudów. Do tego potrzebne są osoby wykazujące się przede wszystkim dużą wiedzą w temacie rzeczywistości, którą odgrywamy, doświadczeniem w gierce, a także kreatywnością. Takie osoby witamy z otwartymi ramionami, natomiast jeśli jesteś nowym graczem, lub osobą z innego środowiska, nie mającą doświadczenia ani zbytniej wiedzy - także zapraszamy. Bez problemowo pomożemy z wystartowaniem Twojej własnej historii postaci, pociągnięciem wątków, albo z systemem serwerowym, jeśli jest on dla Ciebie nowy. Najważniejsza jest chęć do gry i otwarta głowa, gotowa na pochłonięcie trochę wiedzy tematycznej. Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osóbką - możemy przejść dalej.

Kiedy Twój post z kandydaturą zostanie zaakceptowany, zostaniesz dodany/a na discord, gdzie znajdziesz resztę przydatnych informacji - w tym opis związany z tym co dokładnie gramy, gdzie i jak, a także dawkę inspiracji i zajawkowych linków, które pomogą Ci się wczuć i załapać klimacik całego przedsięwzięcia. Swój post, który wstawisz poniżej, napisz według niżej podanego wzoru, który zawiera: Imię i nazwisko postaci, Wiek (postacie powinny być w wieku 15-19 lat, aby odgrywanie małolata, który urodził się na blokach BPS miało sens i podstawę In Character), Discord (nie zapomnij o hasztagu), oraz zgodę na ew. FCK/FCJ.


Wzór podania:

Imię i nazwisko postaci:
Wiek:
Discord:
Czy wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ?: 

Edytowane przez frozenglitch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sokratis. napisał:

Imię i nazwisko postaci: Charles Dinky
Wiek: 18
Discord:  sokratis.#0361
Czy wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ?:  Tak.

Dodaje Cię na discorda.

 

Teraz, H3B3XD napisał:

Imię i nazwisko postaci: Bart Black
Wiek: 18
Discord:  H3B3XD#0713
Czy wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ?:  Tak


Zapraszam.

H3B3XD lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Alejandro Parker
Wiek: 21 ( wiem że powinien być młodszy no ale chyba jakoś da rade)

Discord: &siemson&#8885
Czy wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ?: tak

Edytowane przez Siemson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Siemson napisał:

Imię i nazwisko postaci: Alejandro Parker
Wiek: 21 ( wiem że powinien być młodszy no ale chyba jakoś da rade)

Discord: &siemson&#8885
Czy wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ?: tak

z tego co wiem, Alejandro to hiszpańskie imię (chyba, że się mylę) my gramy afro-amerykanów. Zmień to i zapraszam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mię i nazwisko postaci: Alejandro Parker ( imie nie jest hiszpańskie z tego co wiem i dużo afro amerykaninów ma takie ime więc takie wybrałem i nawet jeśli było by meksykanskie to to nie powinno mieć znaczenia bo i tak jestem czarny a jezeli coś to przegadajmy jeszcze temat to sie jakoś dogadamy )
Wiek: 21 ( wiem że powinien być młodszy no ale chyba jakoś da rade)

Discord: &siemson&#8885
Czy wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ?: tak

Edytowane przez Siemson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Siemson napisał:

mię i nazwisko postaci: Alejandro Parker ( imie nie jest hiszpańskie z tego co wiem i dużo afro amerykaninów ma takie ime więc takie wybrałem i nawet jeśli było by meksykanskie to to nie powinno mieć znaczenia bo i tak jestem czarny a jezeli coś to przegadajmy jeszcze temat to sie jakoś dogadamy )
Wiek: 21 ( wiem że powinien być młodszy no ale chyba jakoś da rade)

Discord: &siemson&#8885
Czy wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ?: tak

Spoko, bardzo możliwe, jeśli jest tak jak mówisz to nie ma problemu. Zaraz przyjmę na discordzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin