Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Kosma] WiteQ


WiteQ

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/4300-witeq/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Travon Smith
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Całkowity brak poszanowania życia swojej postaci. Kiedy Twój kolega ucieka, Ty wjeżdżasz mi prosto na maskę i udajesz głupiego.
Członek ekipy nakładający karę: @kosma
Wyjaśnienie sytuacji: Jechałem Elegy w centrum, jechałem dosyć szybko i wyjechał mi kordon PD z prawej strony, nie wyhamowałem i uderzyłem w jeden radiowóz gdzie było ich dosyć sporo, ten o to Oficer w którego wjechałem stwierdził że uciekający to był mój kolega i nadał mi kare za brak poszanowania życia, jeżeli trzymałby jaki kolwiek poziom rozgrywki to by zagrał to ic bo nie oszukujmy sie ale w realnym życiu jak ktoś ma wypadek drogowy to bóg mu nie blokuje postaci :D, to bym normalny wypadek który można zagrać... bardzo bym chciał wrócić do postaci bo niedawno ją założyłem, jest to postać z branży i wkładam w nią troche czasu którego nie mam dużo ooc. Dostałem blokade według mnie nie słuszną ponieważ nie chciałem w nich wjechać, były to wąskie drogi a ich jechało dosyć sporo... mogło sie tak zdarzyć że byśmy sie zderzyli i tak sie stało a oficer zamiast co kolwiek chociaż spytać bo już nie mówie o zagraniu tego ic to stwierdził że da mi blokade... nie lubie jak tak załatwiacie wszystkie sprawy, zrozumcie że tak tracicie community. Chciałbym wrócić do postaci, gdyby kara była słuszna to bym nie apelował ale nie lubie jak ktoś daje mi kare bo sie wkurzył że kogoś przezemnie nie złapał podczas pościgu, to jest lekka przesada.
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie posiadam, raczej w tej sytuacji żaden klip ani screen nie pomoże, lepiej wytłumaczyć tą sytuacje literkami.

Edytowane przez WiteQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta kiedyś coś tam gadałem z tą osobą ale teraz rzadki kontakt, moja postać mieszka tymczasowo u tej postaci, gracz ma swoich ziomków do grania RP wiec nie mam powodu żeby go tak jak to w karze jest "ratować"  wbiłem do gry w takich godzinach jak zawsze... wchodze po pracy na klimacik pograć tak jak zawsze, mówie to był zwykły wypadek i wkurzyłem sie że nie daliście mi nawet niczego wytłumaczyć, nie chce tracić postaci w którą sie zaangażowałem i na którą wykorzystuje czas wolny po pracy przez taką głupote, dobrze rozumiem w jaki sposób mogliście to widzieć całą tą sytuacje ale musicie mi uwierzyć że specjalnie tego nie zrobiłem szczególnie że mam już troche kar za sobą i dobrze wiem że przez takie coś można ponieść srogie konsekwencje. Jeżeli chodzi o to że akurat wtedy wbiłem do gry to mówie, możecie chyba nawet sprawdzić w jakich godzinach sie loguje do gry zawsze i zobaczycie że mało sie różni, w dzień pracuje a wieczorem oddaje sie dla klimaciku wiec to można nazwać zbiegiem okoliczności. Nie chciałem źle i przepraszam jeżeli zepsułem gre departamentowi w tamtej sytuacji i bardzo prosze o zrozumienie.

Edytowane przez WiteQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ta sytuacja wydarzyła sie w miejscu gdzie mam wynajem czyli mam tam spawn jak i również samochód, użyłem tylko /v  /v z , no bo w sumie to dopiero wbiłem na serwer wieczorną porą tak jak pisałem wcześniej więc jakich jeszcze komend mogłem użyć, kierowałem sie w strone centrum żeby coś sobie pograc ale no wyszło jak wyszło 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze sie wtracam ale kabaret jest i korci mnie zeby sie wypowiedziec

nie zrobiles tego specjalnie, szczegolnie kiedy przyhamowales na chwilke podczas wjazdu na skrzyzowanie, majac bardzo duzo czasu i mozliwosci na a) zatrzymanie sie b) skret w prawo i unikniecie zderzenia

tak jak wczesniej wspomnial @kosma, twoje logi sa swiadectwem tego ze za przeproszeniem najebalo ci pradu w kite, piszesz skarge po tym gdy wyrzuciles cala swoja nienawisc za blokade postki w sposob typu dm i zaczepki, przez co dostales bana na 2 tyg

Xd

Edytowane przez thirdeyewizjoner
WiteQ i fotarix lubią to

NIE WIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin