Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Norman] teti


teti

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: teti

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Keon Steely
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: Marna kreacja postaci, oszustwo supportera.
Członek ekipy nakładający karę: Norman
Wyjaśnienie sytuacji: W godzinach nocnych grałem z użytkownikiem @kislu, jadąc razem na osobnych motocyklach zatrzymaliśmy się na jakimś postoju obok Paleto mieliśmy grać dalej, ale zauważyłem, że ktoś na na plaży spędza czas więc w głowie przyszło mi lekkie odwalanie, że zmienię sobie ubranie z grupy na araba i odegram sobie, że rzucam w nich plecakiem udając, że może być tam bomba. Była to jednorazowa akcja w której chciałem jedynie zaśmieszkować i wstawić tiktoka z tego. Nie miałem zamiaru z tego prowadzić jakiejś dalszej rozgrywki, ani nic. Wiem, że nie powinienem to zrobić na postaci z półświatka przez co mogę przeprosić i przez co wyrażam skruchę. Co do oszustwa supportera z unbw myślę, że jest wyjaśniona z Normanem i po prostu to jest nieporozumienie (?). Jak będzie trzeba to usunę tiktoka z swojego konta. 
Ewentualne screeny/świadkowie: @kislu

edit: sytuacja jak wyglądała

 

Edytowane przez teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z @Normanpostanawiam warunkowo odblokować Twoją postać, jednak miej świadomość tego, że z dniem dzisiejszym trafiasz pod obserwację nie tylko opiekunów przestępczych, ale również moją. Jedna krzywa akcja i stracisz postać nieodwracalnie. Śmiechy śmiechami, ale powinieneś jednak zastanowić się nad tym, czy powinieneś w ten sposób śmieszkować na postaci, która jednak należy do grupy przestępczej. Tym samym nakazuję usunięcie /tik toka/, którego nagrałeś ów postacią oraz całkowicie cofam akcję, nie masz prawa nawet grać, że coś takiego miało miejsce.

Apelacja zaakceptowana.

Kbvcpr i teti lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin