Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Pub] 101' Pub


Sebcool

Rekomendowane odpowiedzi

2lvKeUQmfrRxZ5k0dTo2M4filKvFvmFq5wuk_kGEA8TXVK7gafzDmx53IQN-TldOwHWofH6X2pAT_QlanoQCS5rIalm6FMQCtMrk0Nh3iDZgo_pqrZUWLikIsCO4IJErfX1C6wDL

 

101' pub - jest to miejsce gdzie możesz zjeść, napić się i poznać wiele osób o zainteresowaniach motoryzacyjnych, którzy licznie przybywają w to miejsce.  
 
Sam 101' pub jest również zaopatrzony w markowe przedmioty dotyczące marki 101', tj. energetyki, koszulki, czapki oraz chemię samochodową. Lista dań również jest bardzo złożona o wielu niepowtarzalnych nazwach i sposobach przygotowania.

hJQIgcXhrbv06_qgCmB5dARgyunFIJnHuKDU_BQFZT-KK8l6EG116GNSzbFwEAxtyCdfWUn2yKseEb5iiJ5a_fMtNDdIHZvi64Qqg1vDU8KuoWvwrhy7hkgYSpdiyJTqrLgYCoAU

 

Spoiler
  • 101' Energydrink 

  • Szybki Burger

  • Standard Burger

  • Luksusowy Burger 

  • Solone frytki

  • Frytki bez soli

  • Kanapka wege

  • Kanapka z tuńczykiem

  • Stek

  • Olej napędowy (mocna kawa) 

  • Latte

  • Sok pomarańczowy 

  • Woda

  • Ecola

  • Ecola zero

  • Pilsswasser 

  • Pilsswasser Ice

  • Whiskey

  • Tequila

lyM0KKjmjc_wsfQUMT92RPtXjjt6vAbUalkGgdBSpLDhcpwMzgqwf4kwAnVEiS8RkInAtJTDZfTjdot5wG06YGY7Pdx5bEYDlwhlN7lec_RD-p9mDDAfxy_9vXOLW2obKpXcQEFc

 

 

 Historia pubu sięga jeszcze czasów Petrol Pub w 2021 r., który również należał po części do 101'. Był on prowadzony przez Marshalla Fishera jednego z mechaników 101' workshop. W owe miejsce zjeżdżała się dość spora liczba zmotoryzowanych, którzy chcieli posilić się przed albo po pracy. Wiadomo również, że w pubie można było zasięgnąć informacji na temat ścigantów, którzy jeżdżą po terenie Los Santos. 

Rok później… 

 101' pub znajduje się (miejsce) w jego pobliżu można dostrzec dość sporą ilość sportowych, jak i supersamochodów. Na pomysł odnowienia pubu wpadła Lia Veress - również mechanik, która osobiście przedstawiła business plan Blake Rewlingsowi - szefowi brandu 101', który przytaknął na pomysł ambitnej młodej dziewczyny. Wnętrze lokalu, jak i sama nazwa zostały zmienione aby nadać temu miejscu nowe życie. We wnętrzu pubu można dostrzec wiele elementów o tematyce motoryzacyjnej, na ścianach widnieją części samochodowe, od masek po felgi, niedaleko lady można zobaczyć stojące na półkach alkohole a w wydzielonej przestrzeni znajduje się chemia samochodowa.

bVs8VNQ60kjYoD-P5YceQT3ZSEgslMJrEuUcO7DQx7-9DEFWy7q55ITMrtn6BOoqx9UnAAibVf71OxGg1nAT_jr_SrKGYoGBadj_yhuMnv0hylCW_7ozUjLc1fFhv9jerVz3gYlF

Spoiler

oVm6uEKFImdjoxAwEDSFJ-N4mNlO855iL2TYUNIRiOtCqUTX2Pp3yBg83lL8aRMGDDelnwOvz6Y229X5hkvHRQ4uHEJqrzTrtJ69XMDiFWTxwnJ8mvTH8Xv2wPUa4xvXKI9ZUfTh


Aplikacja 101' pub:
(W trakcie programowania)

W której możesz znaleźć kody rabatowe, konkursy, przeceny produktów i wiele więcej innych aktywności. 

  • Jako 101' pub wspieramy akcje charytatywne. 

  • Organizujemy imprezy publiczne 

  • Dajemy możliwość wynajęcia lokalu na organizację imprez prywatnych. 

  • W przyszłości planujemy zostać również sponsorem zespołów, biznesów oraz eventów. 

Oto jak nasz pub prezentuje się wewnątrz: 

(Aktualizacja w przeciągu kilku dni)

OOC:

Spoiler

Witam serdecznie wszystkich graczy a przede wszystkim szanowną administrację, za pozwoleniem @Necro chciałem wystartować z biznesem pod nazwą 101’ Pub, w którym to będziemy prowadzić rozgrywkę dla nas i dla innych graczy. 101’ Pub ma na celu jeszcze bardziej wybić markę jaką jest 101’. Rok temu Petrol Pub również dobrze prosperował i ja też chciałem pójść tym tropem, jako właściciel pubu będę chciał dawać pracę nie tylko członkom 101’ ale również innym graczom nie grającym pod tym szyldem. W planach mam również prowadzenie wynajmu tego pubu na imprezy prywatne, publiczne oraz wydarzenia charytatywne. 
 Dodatkowo chciałem dodać, że interior chciałbym zbudować osobiście i teraz moje pytanie ile mógłbym uzyskać elementów do stworzenia interioru na start. Powyżej w spoilerze podałem lokalizację miejsca na mapie, w którym będzie znajdował się pub. Na dole przesyłam screena, które to będą drzwi. 
Proszę o pozytywne rozpatrzenie aplikacji i życzę miłego dnia.

Screen:

Spoiler

B2TTwbxNHP6ZYoADmCyySAYV8nxbaNIiwPOa62WBc6Fmh5jh9B31JFu_b_7ewHDLQyI8vMLcf_0wjGIMY6VaVvL2XSM6b49pn7FWFqTUQH8jMm-70jTjI4Btejm-BPnwOISmL0RQ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin