Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Studio Tatuażu] Lucky Tattoo Studio


Maja

Rekomendowane odpowiedzi

 Lucky Tattoo: Salon to studio założone w 2022 roku przez Sophie Wilson, Tatuażystka która siedzi w tym już ponad 4 lata po przyjeździe do Los Santos z Las Venturas od początku chciała założyć swój salon tatuaży ale nigdy nie pozwalały jej na to fundusze. Od małego Zawsze uwielbiała rysować. kiedy roglądała się za pracą ojciec (właściciel salonu tatuaży) zaproponował jej prace w jego salonie, ona odrazu się zgodziła ponieważ że umiała bardzo dobrze rysować szybko ogarneła temat kiedy jej ojciec przeszedł na emeryture nie wiedział co zrobić z salonem, wkońcu zdecydoował że odda go córce. Córka bardzo dobrze prowadziła biznes, nie miała żadnych problemów.  Dziewczyna przeprowadziła się do Los Santos w celu lepszego życia oraz otwarcia biznesu z Tatuażami lecz nie mogła tego zrobić odrazu ponieważ nie miała pieniędzy ale gdy już uzbierała pieniądze wzieła się za to, Zaczeła od zakupu lokalu potem go wyposażyła w sprzęt do dziarania zaczeła promować się na LI Bardzo szybko uzyskała rozgłos oraz znalazła kilkunastu doświadczonych Tatuażystów którzy pomogli jej w dalszym prowadzeniu biznesu




obraz_2022-03-03_230026.png.aa2cfc945174c7c39064a08fca7f54f3.png

OOC

Witam, pierwszy raz mam styczność z zakładaniem swojej firmy ale wydaje mi się że dam rade to ogarnąć ponieważ mam dosyć dużo czasu oraz 

nie raz byłam już kierownikiem w nie jednym z salonów więc takie rzeczy ogarniam mam plan po jakimś czasie zmienić interior z tego rockstarowego.

Dziękuje, Pozdrawiam

Obraz

 

Jest to na vespucci naprzeciwko plaży


























 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin