Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon Urody] Belle Rose


Adami17

Rekomendowane odpowiedzi

 

Logo.thumb.png.17bdb11d2586e47772a84fa405732ccf.png


Salon Bella Rose - Jest utworzonym salonem urody Rose Deriox stylistki, która z każdym dniem staje się coraz bardziej znana na mieście ze względów jej stylizacji dla obywateli miasta jak i współpracy modelingowej. Salon urody jest wykonany w stylu francuskim i przyciąga ludzi swoim klimatem i podejściem fachowym przez fryzjerów oraz stylistkę, która doradzi w kwestiach ubioru. W salonie panuje przyjazna rodzinna atmosfera z domieszką elegancji. Pracownicy pomogą z doborem fryzur oraz strzyżeniem brody jak i wykonaniem profesjonalnie makijażu, czy też wyregulowania brwi. Każdy klient jest mile widziany w lokalu i zawsze wychodzi zadowolony z usług salonu. Belle Rose ogłasza się o rekrutacji na stronach internetowych oraz wiszą plakaty informujące o trwającej rekrutacji w centrum miasta i na poszczególnych dzielnicach miasta. Przyjmowane są osoby do salonu kulturalne, przyjazne z doświadczeniem lub praktykanci, którzy wyrażają chęć do nauki w zawodzie fryzjera. Również istnieją szkolenia z dziedziny Makeup. Wynagrodzenie dla pracowników jest satysfakcjonujące oraz z biegiem czasu jak salon się rozwinie będą wypłacane premie za świetnie wykonaną pracę.

Lokacja Salonu:
Vespucci Canals
 Bay City Ave/Conquistador St
 


cennik.png.a3c4506568ba3ad3dce8b908d10a3771.png


 

Spoiler

OOC: Hejeczka, na wstępie chcę powiedzieć o moim pomyślę o utworzeniu salonu urody, który jest inny niż salony fryzjerskie występujące w mieście w grze. Chcę dodać świeżości swoim pomysłem jako, że nie ma tego typu biznesu. Wpadłam na ten pomysł, gdyż moja postać potrzebuje miejsca gdzie by mogła pracować z ludźmi i poznawać nowe twarze. Przyłoże się do gry jak najbardziej i skupię aby każdy gracz dobrze odgrywał akcje RP i znalazł miejsce gdzie będzie się dobrze czuł w przyjemnej miłej atmosferze. Mam nadzieję, że aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona. Do biznesu będę przyjmowała osoby z doświadczeniem i bez, które nauczę jak grać w salonie.
Dzięki za przeczytanie i czekam na decyzję 🙂

 

 

 

Edytowane przez Verisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

****Rose Deriox postanowiła utworzyć nowe ulotki Salonu Urody, poszła w tym celu do Pixel Studio gdzie została fachowo obsłużona, wieczorem odebrała ulotki świeże i ułożyła je na stole oraz przy ladzie w Salonie. **

 

bellarose.thumb.png.cecd4d683098f24840869db08f6afcff.png

Edytowane przez Verisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin