Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Postiv] Parku Gaming


Czarna Zjawa

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze tyle że jaka kolwiek instytucja zajmująca majątek w czasie postępowania czynności informuje kazda ze strony, więc nawet jak komornik ci przyjdzie to nalepi ci plomby które świadczą o zajęciu komorniczym, także są wysyne pisma, sąd także wysyła pisma odnosnie postępowania, policja także pokazuje nakaz o zajęciu,  więc? Z braku dopełnienia formalności z twojej strony próbujesz ugrać coś co jest nie na miejscu! Banicja nałożona beż podstawie ponieważ ani ic ani ooc Parku byl nie świadomy o waszym zekomym postępowaniu! Więc twoje upieranie się przy swojej wersji jest nie na miejscu, przyznaj się w końcu ze dałeś ciała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Soczek napisał:

stary wez wstan z krzesla obroc sie do sciany i pierdolnij baranka bo piszesz takie wypociny, ze nie da sie tego czytac, masz odklejki wieksze niz oskiel gdy prezentuje nowe teorie spiskowe a przez swoja zawzietosc i nieznajomosc prawa po prostu robisz syf w temacie leo

Kazdy wie że musi być informacja o zajęciu! Beż tego zajęcie to gowno nie zajęcie, więc idź sie tam edukuj dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Positiv napisał:

Pojazdy zostały zajęte zaraz po założeniu rozprawy. Nic nie mogło się z nimi stać i zajął je sąd. Nie chce mi się tłumaczyć kolejny raz, ale pojazd magicznie zmienił właściciela podczas gdy IC był on zajęty przez sąd jako rzecz o którą toczy się rozprawa. Nie będę się już na ten temat powtarzał.

Wiesz co, nie mam siły się już kłócić z osobą twojego pokroju, do ciebie gadasz jak do niedorozwiniętego. Wydaje mi się że tutaj szybciej bym się dogadał z niewidomym niż z tobą.
Cały czas gadasz jednoo i to samo. Powiedz mi proszę bo to już staje się powoli nudne. 

"nakaz wystawia prokurator do sędziego i to sędzia potem przyklepuje takowy nakaz bądź nie." Rozumiem drogi supporcie, że zagrałeś to wszystko na /do? Tak? Zagrałeś to z tego co rozumiem chyba ostatnio a nawet jeśli w momencie mojego CK, chciałbym cię poinformować, że realnie nie byłbyś w stanie tego zrobić ponieważ auto wtedy było już od około 2 dni na ściemnianiu szyb, mało tego. Skoro akcja wymaga takich ingerencji co do nakazu, to widzę że chciałeś bardzo polecieć na skróty skoro jak to powiedziałeś "auto skonfiskowane narracyjnie" narracyjnie to możesz się wysikać pod drzewem albo zrobić loda koledze, ale nie grać takie akcje jak tutaj jest wymienione. Z tego co widzę chyba trochę ci się dysk przyciął skoro chociażby @Krime tłumaczy ci o co chodzi, a ty dalej piszesz jedno i to samo. Wiesz dobrze, że zrobiłeś źle dając mi tego bana ale nie wiesz jak z tego wyjść bez szwanku, nie da się. Ban za takie coś mi się nie należy, a dlaczego? Nie złamałem w tym momencie żadnego punktu regulaminu. Akcja została źle rozegrana od początku przez ciebie, bo jak to powtórzę po raz enty wystarczyło puścić info chociażby discordem, że Argento zostało skonfiskowane, czy tam zajęte przez sąd... 
A jeszcze jedno z tego co wiem wygląda to podobnie jak przy kontroli policji OOC skoro on wymaga od nas wylegitymowania się możemy od niego wymagać tego samego, a do czego zmierzam?
Zmierzam do tego, że skoro już tak się upierasz iż zostało to zrobione zaraz po założeniu rozprawy, chętnie pooglądam twoje Logi z odgrywania tego, tak jak napisałem wyżej, nie mogłeś poczuć się przegrany w tej sytuacji bo przecież jak to powiedziałeś ty zawsze wygrywasz i stwierdziłeś że skoro mam zablokowaną postać to władujesz mi bana, którego w żaden sposób nie umiesz uargumentować powołując się chociażby na regulamin.


Przejdę do kolejnego tematu drogi Positivie.
 

 

3 godziny temu, Positiv napisał:

Nie wiem co bierzesz, ale weź połowę dawki. Reszty nie czytam bo się nawet nie da.

Co do tej twojej wypowiedzi, wykazałeś się totalnym brakiem szacunku do osoby komentującej, a dlaczego? Bo prawda cię zabolała i nie wiedziałeś co napisać to próbowałeś wybrnąć z sytuacjii, a skąd też wiem że po prostu wystraszyłeś się prawdy?
Ominąłeś mój post który kierowałem do ciebie, wykazując się wobec mnie brakiem kultury.

Ten post poniżej:
 

 

8 godzin temu, Parku Gaming napisał:

Jeszcze dodam jedną sprawę. Wszystko okej tłumaczysz się tym, że przychodzą do komisu nikt nie musi mi tłumaczyć że auta są własnością komisu, jednak zauważ jak to działa przychodzę do komisu wykładam swoje pieniądze IC na auta które są własnością komisu? Dobra OOC tak to wygląda ale nie kupujesz samochodów za własne pieniądze tylko firmowe.... a tu nagle okazuje się że moje auta za przypomnę moje pieniądze są własnością komisu. Nie mów mi teraz, że płacze o grę bo ja nie płaczę, walczę o sprawiedliwość, napraw skrypt wtedy możemy walczyć człowieku, a nie gość zabierający 30% z zarobków każdego osobno pracownika jeszcze z dupy dostanie auta warte 500k auta.

Plus dlaczego bana dostaje dopiero po dwóch tygodniach od akcji tak naprawdę, zacząłem grać coś innego i nagle dostaje bana? No szanujmy się, banujesz mnie za to że nie masz możliwości zablokowania mi postaci która jest ceknięta. Moim zdaniem ten ban nie powinien być, tym bardziej na miesiąc czasu... tak jak pisałem wyżej jeśli zagrałbyś to prawowicie i wiedziałbym wszystko na temat Argento nie doszło by do przekazania samochodu przez szponto, więc proszę cię nie wciskaj mi czegoś czego nie zrobiłem. Bo twoje powody są napisane w taki sposób jakbyś co najmniej siedział w mojej głowie i wiedział wszystko co robie, wszystko szło wyjaśnić polubownie a nie kłócić się, przypomnę to jest tylko gra.

Odniosę się jeszcze do tekstu który napisałeś, że mogłem grać z adwokatem nadanym z urzędu co na samym wstępie wiąże się z przegraną sprawą bo nie mam na ten temat kompletnie zielonego pojęcia, każdy cię rozumie ja też mam życie prywatne dlatego w momencie kiedy nadawałeś mi bana nie było mnie w ogóle w grze od kilku dni. Stąd też pytanie, dlaczego nie dałeś bana mi od razu? Tylko nadajesz bana dopiero po dwóch tygodniach blokując całą grę IC na nowej postaci która nie ma nic z tym wspólnego, mogłeś dać AJ nawet, coś innego ale bana? Bana z powodem który powinien wiązać się z blokadą tamtej postaci? Powinieneś to ze mną wyjaśnić i podtrzymuje dalej swoje słowa, czekam na odpowiedź kogoś wyżej.

Tłumaczysz się tym, że administracja na mój temat ma złe zdanie oraz na temat mojej gry, są osoby które nie znają w ogóle podstaw RP a dostają dość mniejsze kary ode mnie. Przypomnę ci że każdy czasem popełnia błędy większe i mniejsze, człowiek uczy się na błędach... ale ten błąd nie jest swego rodzaju popełniony perfidnie, tak jak pisałem wyżej zagrałbyś to prawowicie przekazując mi informację o zajęciu auta które przypomnę było gdzieś w warsztacie, teraz nie spotykalibyśmy się tutaj, tylko wy byście grali swoje a ja grałbym swoje.
Tyle ode mnie.

@Positiv

 

Krime lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Parku Gaming napisał:

Wiesz dobrze, że zrobiłeś źle dając mi tego bana


Tak, masz racje - mogłem Ci dać conajmniej pięć razy dłuższego, wtedy bym zrobił to najlepiej jak się da.

21 minut temu, Parku Gaming napisał:

Ban za takie coś mi się nie należy,

Oczywiście, że ban się należy za te krzywe przekręty i płacz OOC o grę IC.

 

22 minuty temu, Parku Gaming napisał:

puścić info chociażby discordem, że Argento zostało skonfiskowane, czy tam zajęte przez sąd

Nie będę Ci niczego pisał na discordzie, bo on nie jest żadną częścią gry. Ale widzę, że tego też nie rozumiesz.
 

 

23 minuty temu, Parku Gaming napisał:

jak to powiedziałeś ty zawsze wygrywasz

Ty, koleś - kolejny raz Ci się coś pod kopułą odkleja. Powiedziała to moja postać, a nie ja - weź ty wyłącz ten komputer i wyjdź na dwór bo zaczynasz trochę już przesadzać.

 

 

23 minuty temu, Parku Gaming napisał:

Co do tej twojej wypowiedzi, wykazałeś się totalnym brakiem szacunku do osoby komentującej, a dlaczego? Bo prawda cię zabolała i nie wiedziałeś co napisać to próbowałeś wybrnąć z sytuacjii, a skąd też wiem że po prostu wystraszyłeś się prawdy?

Nie, bo nie zamierzam męczyć oczu na taki oczopląs i wypowiedzi osób które nie mają nawet grama wiedzy o funkcjonowaniu prawa i jedyne co piszą to wysryw w obronie ulubieńca youtubowego

 

 

25 minut temu, Parku Gaming napisał:

Ten post poniżej:
 

 

9 godzin temu, Parku Gaming napisał:

Jeszcze dodam jedną sprawę. Wszystko okej tłumaczysz się tym, że przychodzą do komisu nikt nie musi mi tłumaczyć że auta są własnością komisu, jednak zauważ jak to działa przychodzę do komisu wykładam swoje pieniądze IC na auta które są własnością komisu? Dobra OOC tak to wygląda ale nie kupujesz samochodów za własne pieniądze tylko firmowe.... a tu nagle okazuje się że moje auta za przypomnę moje pieniądze są własnością komisu. Nie mów mi teraz, że płacze o grę bo ja nie płaczę, walczę o sprawiedliwość, napraw skrypt wtedy możemy walczyć człowieku, a nie gość zabierający 30% z zarobków każdego osobno pracownika jeszcze z dupy dostanie auta warte 500k auta.

Plus dlaczego bana dostaje dopiero po dwóch tygodniach od akcji tak naprawdę, zacząłem grać coś innego i nagle dostaje bana? No szanujmy się, banujesz mnie za to że nie masz możliwości zablokowania mi postaci która jest ceknięta. Moim zdaniem ten ban nie powinien być, tym bardziej na miesiąc czasu... tak jak pisałem wyżej jeśli zagrałbyś to prawowicie i wiedziałbym wszystko na temat Argento nie doszło by do przekazania samochodu przez szponto, więc proszę cię nie wciskaj mi czegoś czego nie zrobiłem. Bo twoje powody są napisane w taki sposób jakbyś co najmniej siedział w mojej głowie i wiedział wszystko co robie, wszystko szło wyjaśnić polubownie a nie kłócić się, przypomnę to jest tylko gra.

Odniosę się jeszcze do tekstu który napisałeś, że mogłem grać z adwokatem nadanym z urzędu co na samym wstępie wiąże się z przegraną sprawą bo nie mam na ten temat kompletnie zielonego pojęcia, każdy cię rozumie ja też mam życie prywatne dlatego w momencie kiedy nadawałeś mi bana nie było mnie w ogóle w grze od kilku dni. Stąd też pytanie, dlaczego nie dałeś bana mi od razu? Tylko nadajesz bana dopiero po dwóch tygodniach blokując całą grę IC na nowej postaci która nie ma nic z tym wspólnego, mogłeś dać AJ nawet, coś innego ale bana? Bana z powodem który powinien wiązać się z blokadą tamtej postaci? Powinieneś to ze mną wyjaśnić i podtrzymuje dalej swoje słowa, czekam na odpowiedź kogoś wyżej.

Tłumaczysz się tym, że administracja na mój temat ma złe zdanie oraz na temat mojej gry, są osoby które nie znają w ogóle podstaw RP a dostają dość mniejsze kary ode mnie. Przypomnę ci że każdy czasem popełnia błędy większe i mniejsze, człowiek uczy się na błędach... ale ten błąd nie jest swego rodzaju popełniony perfidnie, tak jak pisałem wyżej zagrałbyś to prawowicie przekazując mi informację o zajęciu auta które przypomnę było gdzieś w warsztacie, teraz nie spotykalibyśmy się tutaj, tylko wy byście grali swoje a ja grałbym swoje.
Tyle ode mnie.

Nie obchodzi mnie to IC czy ty pieniądze swoje wykładasz. Prawnie kupujesz pojazdy na komis i mimo że tłumaczyłem Ci to wielokrotnie nadal łapiesz swoje odklejki i zamiast zająć się konfliktem IC i rozwiązać problem należycie IC wolisz skakać, płakać i tupać jak 10letnie dziecko bez lizaka. Nie mam już sił do Ciebie, szkoda mi na Ciebie jakichkolwiek słów i jeszcze raz powtórzę - jeśli miałbym podjąć decyzję jeszcze raz, dostałbyś 5 razy dłuższego bana, bo jesteś toksycznym dzieciakiem, który nie potrafi rozróżnić IC od OOC i człowiekiem który jedyne co robi, to niszczy image tego serwisu.

image.png.2f81c398ed9573373f9d4156753fe8aa.png

greygods i misiekhere lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Positiv napisał:


Tak, masz racje - mogłem Ci dać conajmniej pięć razy dłuższego, wtedy bym zrobił to najlepiej jak się da.

Oczywiście, że ban się należy za te krzywe przekręty i płacz OOC o grę IC.

 

Nie będę Ci niczego pisał na discordzie, bo on nie jest żadną częścią gry. Ale widzę, że tego też nie rozumiesz.
 

 

Ty, koleś - kolejny raz Ci się coś pod kopułą odkleja. Powiedziała to moja postać, a nie ja - weź ty wyłącz ten komputer i wyjdź na dwór bo zaczynasz trochę już przesadzać.

 

 

Nie, bo nie zamierzam męczyć oczu na taki oczopląs i wypowiedzi osób które nie mają nawet grama wiedzy o funkcjonowaniu prawa i jedyne co piszą to wysryw w obronie ulubieńca youtubowego

 

 

Nie obchodzi mnie to IC czy ty pieniądze swoje wykładasz. Prawnie kupujesz pojazdy na komis i mimo że tłumaczyłem Ci to wielokrotnie nadal łapiesz swoje odklejki i zamiast zająć się konfliktem IC i rozwiązać problem należycie IC wolisz skakać, płakać i tupać jak 10letnie dziecko bez lizaka. Nie mam już sił do Ciebie, szkoda mi na Ciebie jakichkolwiek słów i jeszcze raz powtórzę - jeśli miałbym podjąć decyzję jeszcze raz, dostałbyś 5 razy dłuższego bana, bo jesteś toksycznym dzieciakiem, który nie potrafi rozróżnić IC od OOC i człowiekiem który jedyne co robi, to niszczy image tego serwisu.

image.png.2f81c398ed9573373f9d4156753fe8aa.png

Nie będę się bawił w przedszkole, ja powiem od siebie ostatnie kilka słów. Po raz kolejny ominąłeś najważniejsze rzeczy na które nie umiesz odpowiedzieć, co ci powiem od siebie? Mam nadzieję, że administratorzy wezmą pod uwagę jak ta sytuacja wyglądała i ban zostanie mi skrócony lub zdjęty, chociaż przy takich osobach jak ty nie wiem czy jest sens tracić dokładać małą cegiełkę do rozwoju serwera, bo przez administratorów z kijem w dupie takich jak ty którzy myślą dopiero po tym jak coś zrobili gracze po prostu odchodzą i nie mów mi teraz że ty masz wyjebane w to co kto o tobie mówi, bo mówią o tobie dużo i też odchodzą, akurat opinia na twój temat powinna być naprawdę dobra skoro siedzisz na stołku na tak dużym serwerze. Wydaję mi się, że twoja pozycja na tym serwerze nie jest zbyt adekwatna do twoich posiadanych kompetencjii których ci jest brak...
Twoje wypociny pisane do kilku zdań kiedy jest napisana jedna cała konkretna odpowiedź są totalnie bez sensu, dlaczego nie chcesz odnieść się do wszystkiego? Co teraz mnie straszysz banem na 5 miesięcy? Co ci to da? Dobrze sobie zrobisz, jak w momencie lizania cipki IC jednej z postaci In game i ty mówisz mi o odklejeniu od rzeczywistości? Zauważ że mnie ten twój ban nie rusza, dostane go to mam do kogo iść, narzeczona mój syn, ja mam życie już poukładane, tym banem jedyne co zrobisz to sobie dobrze, a satysfakcji raczej ci żadnej to nie da. 

Mówisz na temat @Krime że broni Youtubowego kolegi i tutaj cię zdziwię w porównaniu do ciebie mam kolegów którzy naprawdę staną za mną murem, poprą mnie, a z tego co widzę to ty masz totalnie zerowe pojęcie na temat Prawa, przypomnijmy prawa Amerykańskiego bo jednak imersja mówi sama za siebie. 
A tymi ss co chcesz mi pokazać? Kolejny raz coś wyciągnięte z kontekstu? Dostała ten samochód bo go spłaciła, proste? Proste jak jebanie. Nie będę szczędził słów, nie zasługujesz na szacunek z mojej strony oraz kulturę wobec twojej osoby.
 

mainslime, Krime i Mechanik941 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin