Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[13.03.2022] C.E.H/MONEY DRIVEN ENT. | MR.MKIDDYH94VA - SH94TER GANKG Freestyle (First Day Out)


HOODTALK

Rekomendowane odpowiedzi


**Dnia 13/MAR/2022, 23 A.M na kanal studia C.E.H/MONEY DRIVEN ENT. zostal wypuszczony pierwszy numer od rapera z Middwest dzialajacego pod ksywka Mr.MkiddyH94va, jest to numer typu Freestyle First Day Out, zostal promowany przez znanych gangbangerow Hoover Crims, np Poke, Jap5. Piosenka mogla nabic sporo wyswietlen przez same instagram stories wstawione przez aktywne community Hoover St & Vermont Vista. Mix/master na niezlym poziomie, raper poinformowal sluchaczy ze to pierwsza i ostatnia piosenka na tego typu beacie, oraz stylu.**

 

unknown.png

Spoiler

GENIUS LYRICS;

(Gang, gang, gang) (Grrrrrrr, pow!) (Pow! Pow! Pow!) Oni gadaja ze serwuja dobro, zakrec tym suko i pokaz dobroc. Slizgam przed siebie nie patrze na dobro, spojrz na czarnuchu dwa strzaly i konczysz pod czarna koldra (Pow! Pow! Pow!) Jestem z Hoover Road, Sniper Gang ty czujesz to, nie trafie do stanowego, pieprze to, setki dziesiatki clipow wiesz o kim to, wez nagraj to. Gadasz ze gang a nie wiesz o czym to. Ostatnie dwa oddechy, ups. Twoj czarnuch zdechl, jestem frontliner naboj szybszy niz Hoover Gang, czarnuchu most hated, ten syf jest fresh ty suko nie wiesz co to flex, hoover gang. Ty i twoj fake gang mozecie zwijac sie, na set. Czarnuch pieprzy twoja baby momma, zarabia kase wieksza niz Barack Obama. Nie wiesz co to gangbanging (Co?) Czarnuch probuje byc jak 22, odpowiem Wam wszystkim, netbangerzy nie pieprzcie tu. Wiem ze jestem lepszy od twojego setu, czarnuch tak gadal po czym zabraklo mu tchu. Trzydziesci czarnuchow a ty siedzisz sam tu, czarnuchu glowa nisko nie sagguj tu. Moge patrzec Ci w oczy z bronia w reku, mam wiecej cial na koncie niz ty dlugow. Niektore czarnuchy to cipki, boja sie ze skoncza jak Beezy, pierdole Was wszystkich. Wykladam robote w Hoover, moge kupic co chce, czarnuch chce byc jak Tory Lanez, czarnuchu nikt nie daje gowna, wez zamknij sie. Czarnuch nie wie co to blicky, wez gleboki wdech i zacznij modlic sie. Twoj set hanguje i przyjmuje poze na statuetke, dziwko lepiej schowaj sie. Pieprze Fake Gang i Staines Gang, ssijcie fiuta zabije Was dwoch. Zolta tasma w sekcji, czarnuch wie to, zabijam bloodow na sniadanie jak C-Wax, kazdy moj czarnuch zna mnie, nie daje gowna nie pieprze sie, w myslach tylko smierc tych czarnuchow, jesli jestes gotowy pisz w moim DM. Pieprzyc suki z Fake Street, pieprzyc Beezy, czarnuchu to nie Banks, wiesz ze gadam o tobie sprzedajny czarnuchu.

Spoiler

Promocja;

- Aktywne community okolic Figueroa

- Sociale rapera

- Wsparcie wiekszych raperow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin