Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Döllinger Bande


NieQumaty

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Z racji tego, ze zrobiła się tutaj jakaś dyskusja, która zaburza cały wygląd tematu i publikowanych tam urywek z gierki - postanowiłem ją ukryć. Tym samym, dziękuję wszystkim za wypowiedzi w temacie oraz wskazanie organizacji błędów, które popełnia - jak i Waszych wskazówek. Z częścią się zgadzam, z częścią nie - ale z przyjemnością omówię to w gronie osób powiązanych z Dollinger i postaram się jakoś to wszystko ułożyć w taki sposób, aby wszyscy byli zadowoleni. @Arturoraz @Citrusktórzy głównie zajmują się organizacją omówią wszystkie poruszone kwestie w gronie reszty ekipy. 

Dzięki @AsheyZoraz @Eliteqza tą dyskusję, Wasze propozycje i uwagi. Doceniam i liczę też na to, że liderzy organizacji, jeżeli uwagi okażą się słuszne - również wezmą sobie je do serca i zrobią odpowiednie ruchy. Tym samym, chciałbym Was wszystkich prosić na przyszłość - jeżeli już się wypowiadacie, róbcie to w sposób sensowny i przede wszystkim - merytoryczny. Nie chciałbym widzieć w takich tematach obrzucania się błotem i pisania tekstów w stylu "prokurator rp" czy też "niedługo Ci postawią pomnik". Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi - świetnie, to może tylko pomoc w usprawnieniu rozgrywki dla innych graczy 🙂

Pamiętajcie - wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, mamy kreować ciekawe wątki, spędzać fajnie czas - a nie robić sobie pod górkę! Każda Wasza uwaga zostanie na pewno przedyskutowana przez organizację i osobiście tego dopilnuję - a jeżeli na przyszłość pojawią się jakieś nowe propozycje czy uwagi, zachęcam do dyskusji np. poprzez temat dyskusji nt. org. przestępczych bądź też discorda i innych komunikatorów! 


Miłego dnia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamykam tą organizacje za złamanie warunków dzięki którym zostaliście dopuszczeni do gry, pisałem że nie chce na serwerze imigrantów z niemiec którzy uciekają przed prawem do ameryki północnej, po dziesięciu dniach obserwowania waszej gry widzę, że po prostu zmieniliście lekko aplikacje a i tak nadal gracie to czego wam zakazałem.

#PRZECZzOSZOŁOMAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin