Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Kradzież paliwa na LTD


MrAndreios

Rekomendowane odpowiedzi

 

jVOAOpK.png


dVNY8AG.jpg

 

Witam, detektywa, który podejmuje się sprawy, chciałbym, żeby było to tak proste jak chlaśnięcie tancerki w Vanilla Unicorn w tyłek, ale musimy się trochę pogonić jak pies z kotem, to już od Was zależy, którą rolę przejmiecie.

Przejdźmy do konkretów, szanowny detektywie.

Szczegóły miejsca i godziny kradzieży:

- LTD GASOLINE STATION na skrzyżowaniu Grove Street i Davis Avenue w Davis w Los Santos
- Godzina 20:41

 


 


BUoM1j5.jpg

 

Kto zgłosił prawdopodobne dokonywania przestępstwa?:

Przypadkowa kobieta przejeżdżająca obok stacji, nie wezwała przestępstwa anonimowo jej dane to: Auriane Delafosse (Jamato_)

 

Dlaczego sprzedawca w sklepie nie wezwał departamentu jako pierwszy?:

W tym czasie obsługiwał klienta, który jako jedyny znajdował się w tamtym momencie wewnątrz stacji.

 


 


xh0dYGc.jpg

Ilu było sprawców nagranych na monitoringu?:

Sprawców było czterech zamaskowanych widocznych na kamerach stacji LTD.
Przyjechali sadlerem 4 osobowym z dużą paką, a na niej 4 połączone butle, do których tankowano paliwo.

 

Ważne szczegóły:

Pojazd nie posiadał zamontowanej rejestracji, skradziono 52 litry paliwa po aktualnej stawce ((paliwo laliśmy przez mniej niż 2 minuty, zrobiłem test irl na jednej ze stacji benzynowych, w ciągu minuty zatankowałem 36 litrów paliwa)), każdy z facetów miał kominiarkę, lecz bez problemu można rozpoznać ich kolor skóry, tylko jeden z mężczyzn miał rękawiczki (osoba tankująca zbiornik). Samochód jest koloru niebieskiego INDEX 76 Utility

 


3YO281Q.jpg

 

Pewna dygresja dla detektywa:

5 minut przed kradzieżą na stacji był policjant z lokalnego departamentu, chwilę później po jego odjeździe wszedł do środka klient, a kilka sekund po wejściu klienta rozpoczęto kradzież paliwa z jednego z dystrybutorów.

 

Czekam na Twój ruch detektywie:

Czekamy na Twoje poczynania w sprawie, liczymy, że przyłożysz się do sprawy, z chęcią udzielę odpowiedzi na każdy temat dotyczącego przestępstwa.

 

 

Spoiler

Zdjęcia z rozgrywki, udostępniam na potrzeby śledztwa, by stwierdzić prawdziwość opisu: przedstawiam zdjęcie pojazdu, zamaskowanych oraz poniżej zdjęcia naszych ubrań używanych podczas akcji.

4oDKRlm.png

wJcEaao.png

 

Edytowane przez MrAndreios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami widzicie to co chcecie, ale czasem fakty są niepodważalne. A facet z kilkunastoma ranami postrzałowymi, wygląda gorzej niż płeć piękna, jeśli wiecie co mam na myśli. Czasem jeden konfident potrafi rozpierdolić całe przedsięwzięcie, ale ja sobie pozwolę stwierdzić, że telefon trupa równie jest w stanie stworzyć cholernie wielkie zagrożenie.

W telefonie Beara Mcdermotta ustalono, że podczas kradzieży i chwilę po nim dzwonił do kilku osób. A wedle prześwietlenia monitoringu stacji, pewna dygresja o której pisałem wcześniej, jest bardzo prosta. Klient, który dokonywał zakupów, był podstawiony przez Beara, na jego nieszczęście wszystko nagrał monitoring wraz z blachami jego pojazdu.

Jak to u amatorów bywa, dużo rzeczy trzymają w telefonach, pozostałe kontakty w telefonie faceta, również powinny zostać namierzone, a znajduje się tam niejaka korespondencja z Ryanem Johnsonem oraz kontakty telefoniczne z Nicholasem Dempseyem, Abdulem Malikoso (gdzie ten ostatni został deportowany).

JNm2tDl.png4TJK4SZ.png


u1VYRN3.png

 

Spoiler

Serdecznie dziękuje za miłe przyjęcie w postaci polubień mojego przestępstwa, miałem wielkie plany na stworzenie organizacji odbiegającej od schematów, przykładem gdzie rodzisz się sycylijczykiem i nosisz klamkę za paskiem od 7 roku życia, niestety opiekun organizacji przestępczych ma inne oczekiwania co nie pozwala mi stworzyć organizacji wyróżniającej się według mojej opinii, co zmusza mnie do porzucenia chęci tworzenia nowych "trendów", które miałyby napędzać rozgrywkę. 

Oficjalnie zamykam wszelki wątek tym wpisem, zamykając krótki, choć ciekawy wątek fabularny.

 

 

Edytowane przez MrAndreios
Hubiks i Skrzypo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin