Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

NAZWA TEMATU: [GRA/Boxidro] Kacpeross3


Kacpeross3

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Kacpeross3

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Conor Buttler
Rodzaj kary: AJ
Powód nałożenia kary: 
Odpocznijcie sobie od gry, bo widzę, że nie przysługuje wam ona. Szkodnik i szydzenie z innego gracza.
Członek ekipy nakładający karę: Boxidro
Wyjaśnienie sytuacji: Graliśmy postacie obcokrajowców, weszliśmy do baru szukając pracy jako imigranci, odbyliśmy krótką rozmowę z pracownikami, na temat tego czy tutaj ma być remont i że możemy zaczynać, pracownicy zaprzeczali, twierdzili że trafiliśmy pod zły adres, chcieliśmy zabrać się za coś losowego i padło na wentylacje w Light House, po czym nagle znikąd, bez żadnego wyjaśnienia, oboje wraz z kolegą dostaliśmy bana. Po akcji napisałem do Boxidro na discordzie, o co chodzi, to jego powodem do nadania nam bana, było to że akurat w Light House, chcieliśmy naprawiać wentylacje, przeanalizowałem całą akcję kilka razy i nie znalazłem nic, do czego można było się przyczepić, tym bardziej zbanować. Mieliśmy taki zamysł postaci, ale jak widać kreatywność jest tutaj karana, znajomy po kontakcie z Boxidro otrzymał podobną odpowiedź:
"Gdybyś chociaż przez chwilę pomyślał, to byś zrozumiał swój błąd. Przychodzicie do Lighthouse i wymyślacie jakieś wentylacje. Dziwnym trafem akurat w tym miejscu takie rzeczy. Odpocznij sobie od rozgrywki, skoro przychodzisz na nowych postaciach z kolegą i nie potraficie się zachować normalnie" Mam nadzieję, że to jest jakiś żart, czy coś, bo tak to wygląda.
Ewentualne screeny/świadkowie: Logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apelację odrzucam.

Po przejrzeniu logów z sytuacji, stwierdziliśmy jednoznacznie, że zakrawają one bardziej na odwalanie pod przykrywką "kreatywnej rozgrywki" aniżeli ciekawy wątek do odegrania.
Abstrahuję już od tego, że cała akcja miała miejsce ledwo kilka minut po tym jak Twoja postać wyszła z więzienia do którego trafiła za przemyt Armeńskiego alkoholu.

Patrząc na historię Twoich logów i poziom rozgrywki jaki ostatnio prezentowałeś, stwierdzam że dwa dni bana nie są wygórowaną karą.
 

unknown (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin