Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Inny] McCalmont Logistics


Matieusz

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png

 

McCalmont Logistics - rodzinna firma działająca na terenie Los Santos, mająca swoją siedzibę w samym centrum Wyspy Elizejskiej, została założona w 1990 r. przez Clement McCalmont. Obecnie firma jest prowadzona przez syna Clementa, Henry McCalmont - 40 letniego mężczyznę, który ukończył studia o kierunku ekonomicznym. Duża i wyposażona flota pojazdów, wyszkolony personel pozwalają firmie na skuteczny, bezpieczny i szybki transport szerokiej gamy produktów na terenie całego stanu San Andreas. 

 

Naszym celem jest zapewnianie naszym klientom profesjonalnej obsługi, dzięki naszej pasji i zaangażowaniu zyskaliśmy reputację w całym stanie, cały czas starając się jak najlepiej dogodzić oczekiwaniom naszych klientów, zyskując ich satysfakcję oraz zaufanie. Uważamy, że wszystko osiągnęliśmy tylko dzięki naszym pracownikom, ich ciężkiej pracy, pasji i zaangażowaniu w powierzone im zadania

 

Nasza oferta transportowa:

  • Przewóz towarów ogólnych
  • Przewóz towarów egzotycznych
  • Przewóz towarów w temperaturze kontrolowanej
  • Przewóz pojazdów
  • Przewóz materiałów przemysłowych

 

Kontakt:

Henry McCalmont ((postać epizodyczna)), Chief Executive Officer
[email protected]

 

Lokalizacja:

Spoiler

unknown.png

eF7dOc5.png

 

OOC

Spoiler

Cześć. Startuję z swoim pierwszym projektem, który będzie potrzebny mi dla mojej postaci suppliera w półświatku przestępczym (moja postać suppliera będzie pracować w tym projekcie). Firma będzie priorytetowo zajmowała się transportem przeróżnych produktów, a również będzie posiadała swoje drugie oblicze do sprowadzania nielegalnych produktów i części do broni na których chciałbym się skupić. 

Jestem osobą otwartą na współpracę czy wspólną grę, jestem w stanie dobrać osoby, które chciałyby zostać kierowcą tira/ciężarówki i jeździć z punktu A do punktu B, grając załadunek i rozładunek. Nie będziemy potrzebować rozwiązań skryptowych, bo nie widzę w tym żadnej przeszkody, a wystarczą chęci żeby móc sobie nakręcić ciekawą gierkę. Mam do dyspozycji również Event Team i wiele pomysłów na realizację tego projektu. Swoją firmę podpiałem pod projekt, bo wystarczy mi jeden interior i dosłownie parę pojazdów, żeby funkcjonować i nie potrzebuję żadnej gotówki, a codziennie nie będziemy kursować pojazdami. 

W moich planach mam zamiar również grać na postaci CEO tej firmy ((epizodyczna)), zostać sponsorem na większych wydarzeniach, zjawiać się na spotkaniach biznesowych, tworzyć przeróżne wydarzenia np. sportowe, jestem otwarty na grę z półświatkiem/frakcjami/cywilami - wystarczy do mnie napisać, żebym się pojawił. Tutaj też chce dobrać jakąś osobę, która pomogłaby mi w rozwinięciu tego projektu i dodała swoją cegiełkę w świecie gry IC, mógłbym zaoferować wiele możliwości dla takiej osoby, nawet przejęcie stołka dyrektora czy innej funkcji nadzorczej

 

Edytowane przez Matieusz
arson i Master lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin