Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication] RafiW


RafiW

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/10118-rafiw/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę:James Andersen
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary:"Nieposzanowanie życia postaci. Rozbicie sie samolotem do wody, finalnie wyjście z gry."
Członek ekipy nakładający karę:houstonfornication
Wyjaśnienie sytuacji:W momencie gdy doszło do dziwnej sytaucji z samolotem (inaczej tego nie nazwę gdyż na moje oko był to błąd gry) wracałem helikopterem do siedziby projektu. Dostałem wiadomość prywatną discord, że kolega który pilotował samolot dostał kicka przez system anty-cheat lub dostał z nikąd bw (nie pamiętam dokładnie). Wiedząc że samolot najprawdopodobniej wybuchnie, osoby w środku dostaną BW itd. postanowiłem tam wrócić helikopterem "Swift" z którego zdążyłem już wysiąść i zaczekać na osoby które dostały również kicka/BW (nie wiem dokładnie). Po chwili gdy czekałem na te osoby pojawił mi się, inaczej tego nie nazwę, samolot którym oni lecieli. Wyglądał on na sprawny. Postanowiłem do niego wsiąść i sprawdzić czy działa. Okazało się że wszystko działało, spędziłem w nim nie więcej niż dwie minuty i wróciłem do helikoptera zabierając te dwie osoby do siedziby projektu aby zakończyć całą akcje którą uznaliśmy za błąd gry. Jeśli chodzi o ucieczkę z gry po tym, to spędziłem w grze po całym zajściu jeszcze około 40 minut, więc nie uważam że uciekłem od konsekwencji, a zwyczajnie, klasycznie zakończyłem rozgrywkę. Później jeszcze po około dziesięciu minutach wróciłem do gry, ponieważ okazało się że muszę jeszcze dokończyć jeden wątek IC który ciągnął się od kilku dni. Dodatkowo dodam, że myślę że raczej żaden zdrowo myślacy gracz mając kilkaset godzin na serwerze pracę w tak trudno dostępnym projekcie (na jeden wakat około pięciu kandydatów) oraz jako pilot nie rozbił by celowo żadnego statku powietrznego. Dodatkowo w dniu wczorajszym nie straciłem nawet jednego HP, nie mówiąc o BW czy kicku z serwera, a gdybym rozbił samolot i było by to swego rodzaju powodem do "uśmiercenia" postaci to musiał bym chociaż dostać BW.
Kończąc mój wywód,  kara została mi nadana za sytuację która była błędem gry, przy której mnie nie było. Nie było żadnej próby kontaktu aby to wyjaśnić, z tego co wiem Supportera który wystawił karę w momencie tej sytuacji nie był na serwerze.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Daniel5204 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin