Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

 Magik youngwithher


4WB

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [Magik] youngwithher

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/13015-youngwithher/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Caroline Anderson
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 
Pomimo wcześniejszych kar Twój poziom rozgrywki jest na bardzo niskim poziomie. Odpocznij.
Członek ekipy nakładający karę:  Developer
Wyjaśnienie sytuacji: Witam chciałam się odwołać dostałam bana na 7dni. Nie wiem nawet dlaczego Nie dostawałam ani ostrzeżeń Jedyne co było to w niedziele dnia 03.04.2022r Dostałam kare za "
Interwencja PD a ty nagle podczas gry IC pytasz kolegi o jedzenie na ooc, po czym kolega ci podaje i jesz(60 minut)" Od tamtej sytuacji nie dostałam ani razu ostrzeżenia/kary/bana/aminjail'a/  Więc nie rozumiem dlaczego dostałam bana na 7dni. Chyba że wszystkie moje kary są brane pod uwagę, lecz nie dostawałam kar jedną po drugiej były one w odstępach czasowych. Jeżeli uważacie że mój poziom RP jest niski szkoda mi to czytać. Pozdrawiam miłego :EDIT: jeżeli chodzi o odzywki ic w stylu "przyszli kibice z ls" itp  zorzumiałam swój błąd słowa nie były na miejscu 
Ewentualne screeny/świadkowie:Brak

Edytowane przez youngwithher

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[05.04.2022 00:53] Carolina Anderson mówi: Przyszli.
[05.04.2022 00:53] Carolina Anderson mówi: Imigranci z pizdy.
[05.04.2022 00:53] Carolina Anderson mówi: Wez spierdalaj.

 

[05.04.2022 00:55] Carolina Anderson mówi: One kebab pls.

Jeżeli uważasz, że to jest rozgrywka na poziomie, to jesteś w błędzie. Durne teksty, prowokacje i nie powiem co jeszcze. Przeglądając Twoje logi widzę więcej takich akcji i nie będę ich tutaj nawet pokazywać. Dodatkowo blokuję Twoją postać, a na przyszłość zastanów się, czy kreujesz tancerkę z Vanilli, tatuatorkę, barmankę, kucharkę czy sprzedawcę zioła, bo właśnie tyle zawodów w ciągu miesiąca wykonywała Twoja postać. Karę odczekasz do końca, zastanowisz się co i jak masz zamiar grać.

Apelacja odrzucona.

CrySpyx, wlk, Kajn i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin