Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Możliwość kupna skina NPC


PreceL

Rekomendowane odpowiedzi

Edytor figury to fajny pomysł (osobiście wydaje mi się, że jakbyś zagadał do administracji to mogliby Ci zmienić skina na jakiegoś NPC, ale nie jestem pewien), lecz nie wprowadzałbym tak ogólnodostępnych skinów NPC do kupienia. Mogłoby się zrobić z tego drugie MTA, gdzie musisz posługiwać się mocno opisem, żeby jakkolwiek odróżnić swoją postać od innych klonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie to

  

 

Dnia 31.08.2020 o 21:30, krystofer napisał:

Dodajcie te pedy bo teraz jest atak klonów, niby da sie robic te twarze po swojemu ale to jest wszystko na jedno kopyto, dodatkowo skiny z gta online nie sa przystosowane pod rp, każdy z nich ma taka sama budowe, wzrost. Pedy sa zróżnicowane i maja wszystkie w/w elementy, dodatkowo prawie kazdy z nich posiada kilkanascie wariantów roznych ubrań, kolorów tych ubran, twarzy, fryzur, etc - jest w czym wybierać. Nawet bazowo majac ilość na przykład 700 pedów, tak jakby zliczyc wszystkie mozliwe ich kombinacje to zrobi sie nagle 3000. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, escede napisał:

Edytor figury to fajny pomysł (osobiście wydaje mi się, że jakbyś zagadał do administracji to mogliby Ci zmienić skina na jakiegoś NPC, ale nie jestem pewien), lecz nie wprowadzałbym tak ogólnodostępnych skinów NPC do kupienia. Mogłoby się zrobić z tego drugie MTA, gdzie musisz posługiwać się mocno opisem, żeby jakkolwiek odróżnić swoją postać od innych klonów.

ale na mta bylo grywalnych skinow 20, a tu jest 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.09.2020 o 19:09, Saurafel napisał:

Dodać pedy ale zostawić też kreator. Dorzuciłbym do kreatora zakładkę "Gotowe postacie" i wsio tam te wszystkie.


Także prosimy KOCHANYCH GAMEMASTERÓW właśnie o to. 😄 PEDY/NPC oraz Kreator Postaci, każdy znajdzie coś dla siebie.

Saurafel lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin