-
Postów
236 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Ostatnia wygrana Saurafel w dniu 27 Lipca 2021
Użytkownicy przyznają Saurafel punkty reputacji!
Informacje dodatkowe
-
Discord
Saurafel#8493
Plebiscyt VIBE
Ostatnie wizyty
4 008 wyświetleń profilu
Osiągnięcia Saurafel
-
Jajcon1910 obserwuje zawartość Saurafel
-
Saurafel polubił odpowiedź w temacie: LA CAPONE GET BACK MAFIA 🏆⭐
-
Saurafel polubił odpowiedź w temacie: LA CAPONE GET BACK MAFIA 🏆⭐
-
Saurafel polubił odpowiedź w temacie: LA CAPONE GET BACK MAFIA 🏆⭐
-
Saurafel polubił odpowiedź w temacie: LA CAPONE GET BACK MAFIA 🏆⭐
-
Saurafel polubił odpowiedź w temacie: LA CAPONE GET BACK MAFIA 🏆⭐
-
Saurafel polubił odpowiedź w temacie: LA CAPONE GET BACK MAFIA 🏆⭐
-
[SZUKAM] gliniarzy-bikerów i czystych cywili do Arbiters LEMC
Saurafel odpowiedział(a) na Guitar_Hero temat w Szukam/zagram
jak można się wkleić? -
Saurafel polubił odpowiedź w temacie: Changelog #58: Noworoczny Vibe
-
sory ale nikt nie lubi czarnych filetów
-
nie wiem jak z pojazdami bo od dyskusji jedynie weszły na serwer jdm w fajnych cenach, reszta leży na glebie i się przewraca, w sklepach z ubraniami rozpierdol jak jest tak był, nadal na zestaw ubrań w najlepszym wypadku musisz wydać 2-3 tysiące bo okazało się że koszulka nachodzi na wcześniej kupione spodenki/podczas chodzenia ręka wystaje z bluzy
-
Cennik pojazdów dostępnych na serwerze V2
Saurafel odpowiedział(a) na koniur temat w Archiwum globalne
pal wroty bo dopiero wywaliłem na niego 300k i nie mam zamiaru być tyle w plecy? -
Saurafel zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
mmmmm obsrana kanapa, to lubie
-
Za 40zł na ten Launcher Rockstara https://www.hrkgame.com/en/games/product/grand-theft-auto-v-rockstar-edition Stronka legit bo mam z niej z 10 gier i wszystko bangla.
-
dzień dobry, dodzwoniłem się do schroniska kotów?
-
Niewiem, nie znam się. Ale może faktycznie coś jest na rzeczy skoro ludzie woleli zrobić z gęby dupe i pójść grać znów w legalną 16 letnią, drewnianą i brzydką gierkę zamiast kręcić dobry role play tu na nowszej wersji tej samej gry, gdzie serio po wyjściu serwera był na niego boom. Po prostu 90% tych graczy co odeszli, znudziło się szarpanie administracją o każdą głupotę i grindowanie miesiącami na cokolwiek. Ja sam musiałem wygrindować duty przez jakieś 60 godzin żeby kupić sobie jakiś domek i auto z średniej klasy, żeby pograć cokolwiek poza duty. Smutne jest to że większość graczy która odeszła nawet nie ma w planach wrócić, bo wie jak będzie. Teraz damy wam waszą oczekiwaną zmianę, żeby potem wraz przerobić na swoje. I tu nie hejtuje administracji w żaden sposób, to po prostu moje spostrzeżenie.
-
Spoko chłopaki, ja sobie nie mam nic do zarzucenia bo jedynie szedłem za rozkazem. Jedyna interakcja jaką miałem z wami to w Juice Barze jak na służbie wpadałem na kawkę, szamkę i gadałem o bzdurach z pracownikami, potem dopiero zatrzymanie i bazowanie na informacjach podanych przez innych graczy i GM'a, więc serio nie wiem co gdzie i jak. Poprostu trochę zabolało mnie określenie że LSPD, bo określiliście tym całą frakcje, a ja nie czuję żebym zrobił wam coś złego.
-
Nie chcę robić Ci tu syfu, nie wiem co ustalaliście w rozmowie. Wyszło tak nie inaczej, ja byłem tylko pionkiem i piszę swoje spostrzeżenia. Pozdro. Mimo wszystko Maley mógł dalej żyć.
-
Ej, ale co to za kocopoły. Uciekłeś przecież nam drogą wodną. Stwierdziliśmy wtedy już że trudno, zbiegłeś. Nie będziemy dalej cię szukać. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. I nagle dostajemy informację że ktoś podobny do Ciebie zajebał nad brzegiem skuter komuś. Zamiast się zaszyć, zadzwonić do kogoś i ukryć się, brnąłeś dalej w przestępstwa zwracając na siebie uwagę, barykadując się na farmie O'neilów i biorąc zakładnika. Czego się innego się spodziewałeś niż śmierci jako facet z taką kartoteką? Normalnie dostałbyś z daleka strzał od snajpera plutonu, nawet byś nie wiedział skąd, tyle że wciągnęło nam snajperki gdzieś. Powtórzę, nie szukaliśmy Cię potem już. Pogodziliśmy się z porażką do czasu aż wychyliłeś się w taki głupi sposób. Jedyne pretensje do kogo możesz mieć to do siebie. Takie jest moje zdanie, nie LSPD. Piszę to ja w wyłącznie swoim imieniu.
-
Typ: Dom Lokalizacja (SS z mapy): Lokalizacja (Dokładne miejsce): Proponowane ID interioru: 41

