Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/nie wiem kto] koksu bubbletea


Mitsu Live

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Logan Collins
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) FCK 
Powód nałożenia kary: NIE WIEM BO NIE MA TEGO W LOGACH - coś tam że niby próby morderstwa i LSPD mnie zastrzeliło
Członek ekipy nakładający karę: nie wiem, bo nie ma podane
Wyjaśnienie sytuacji: Rozwoziłem sobie śmieci na /smieciarz wraz z @DarekK bubbletea. Wpadł mi pod koła jakaś typiara - odegraliśmy IC lecz przyjechała policja i pomoc medyczna *którą sami wezwaliśmy* i pojechaliśmy bo zaczęli się nią zajmować. Lecz za nami puścił się spoceniec i potem parę innych radiolek - zatrzymaliśmy się i pytamy o co chodzi? Zatrzymali Nas i INNĄ ŚMIECIARKE I ZACZĘLI STRZELAĆ z automatów - bez powodu. 

 

Granie totalnego dna. Mustwin pełną parą - robienie z serwera kolejnego komunistycznego pachołka.

Dostałem info że grał tam @Bozmer, więc pewnie to jego kara jest.

Cywil bez broni, na śmieciarce ginie od TAKIEGO sobie strzelania z automatów w środku Vespucci?! Co to LSPD gra?! Ja chyba podziękuje za taką grę tutaj, skoro LSPD znów będzie faworyzowane. 
Ewentualne screeny/świadkowie: @DarekK bubbletea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.9287fc76d32be306cae92cfadc75345f.png

image.png.b0b68ae6bd06d9f261fa7d01987e37ed.png

image.png.ea25144a7b29c4e756e7fd59a0d44524.png

Najpierw bawicie się w kotka i myszkę próbując uciec śmieciarkami, a później zamiast wykonywać polecenia mimo ostrzeżeń dalej krzyczycie. Sama ucieczka już jest powodem do tego, by mogli do was otworzyć ogień, gdy czują zagrożenie, bo przecież nie mieli pojęcia dlaczego uciekacie.

Apelacja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin