Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Lexi S. 💕


I Feel Dead Inside

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.pngAirlyn Meadow Broke (ur. 30/06/2000 w Perth, Australia Zachodnia), znana szerzej w mediach bezpośrednio jako Lexi S., to dziewczyna która zamieszkuje US od 14 roku życia w wyniku emigracji zarobkowej jej rodziny, która uzyskała obywatelstwo w wyniku programu wizowego łączenia rodzin. Prywatnie ma siostrę (14 lat) o imieniu Kiara, która mieszka z rodziną na wschodnim wybrzeżu US w Nowym Jorku. Dziewczyna realizowała na NYU program edukacyjny dotyczący psychologii dochodząc do Sophomore. Była także członkinią lokalnego siostrzeństwa. Zrezygnowała z dalszej edukacji w marcu 2022 ze względu na brak chęci do dalszej edukacji. Działania młodej dziewczyny nie dążą do zdobycia jakiejkolwiek sławy, lecz są najzwyklejszą chęcią eksperymentowania, który przeradza się, kompletnie niezależnie od niej, w większe działania medialne oraz dążenia do większej rozpoznawalności. Działania samej Airlyn polegają na kontrowersyjności, którą wzbudza, chcąc wyrazić samą siebie i emocje, które kumulują się w wyniku jej wewnętrznego i dość nietypowego dla otoczenia postrzegania świata. Lexi S. jest osobą leczącą się psychiatrycznie w wyniku występowania choroby afektywnej jednobiegunowej. Ma także stwierdzony borderline. Korzysta regularnie z psychoterapii w formie CBT.

Dziewczyna nigdy nie narzekała na dotychczasowy poziom życia ze względu na wsparcie dobrze zarabiających rodziców. Jej aktualne dążenia ukierunkowane są jednak na całkowite zdobycie niezależności, niezależnie od tego, jakich wyrzeczeń będzie to wymagało. Jest strasznie pewna siebie, zbuntowana i robiąca na przekór, co w świetle jej osobowości okazuje się tragicznym połączeniem. W pewnym sensie nieświadoma tego, co wywoła swoim działaniem, dąży do tego aby zbliżyć się w otoczenie osób rozpoznawalnych i poprzez głośny skandal wejść w struktury branży rozrywkowej i móc utrzymywać się, wedle jej logiki, z zabawy życiem, co jest bardzo kontrowersyjnym pomysłem. Portale społecznościowe dziewczyny ociekają prowokacyjnymi zdjęciami i postami, mającymi na celu przyciągnięcie jak największej liczby nowych obserwujących. Zbuntowany charakter i komentowane przez ogół społeczeństwa jako nieodpowiednie wybory doprowadziły dziewczynę do miejsca w którym znajduje się aktualnie. Bezpośredniość i charyzma, którą odziedziczyła po swojej najbliższej rodzinie, nie utrudniają jej realizacji planu. Osiągała dosyć dobre wyniki edukacyjne w szkole. Zamieszkuje aktualnie zachodnie Vinewood. Na początku 2022 roku założyła profile na platformie OnlyFans (działalność: publikacja swojego wizerunku, często w stylu nude/soft, w zamian za miesięczną subskrypcję) oraz Girlfriend Experience (działalność: praca jako eskortka, tj. towarzyszenie w spotkaniach, relacje seksualne i tym podobne) co znacząco podwyższyło jej, już i tak dotychczas wysoką, stopę życia oraz umożliwiło ubieranie się w najlepszych i najdroższych, markowych butikach. Krótki i niewyparzony język wraz z częstą impulsywnością w przyszłości niejednokrotnie spowodują, że dziewczyna znajdzie się w różnej maści kłopotach wizerunkowych oraz prawnych. Historia z drugiej strony może potoczyć się zupełnie inaczej: Lexi ustatkuje się i zadba o swoją renomę chcąc być wreszcie pozytywnie postrzegana? Kłopotliwość jej charakteru może okazać się zarówno motorem napędowym, a także... skrytym zabójcą? Nie są tego w stanie określić nawet najlepsi terapeuci w US.

[LIFEINVADER] Lexi S.
[ONLYFANS] Lexi S.
[GIRLFRIEND EXPERIENCE] Lexi S.

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Airlyn Brooke
Numer konta bankowego: 6016099846

Temat stworzony dla mojej nowej, dość kontrowersyjnej postaci kryjącej się pod pseudonimem Lexi S. (Airlyn Brooke), którą zamierzam ukierunkować (właściwie to już to zrobiłem) w kierunku branży rozrywkowej w postaci rozgrywki jako n nieokreślona influencerka. Przez kilka dni na forum i w grze tworzyłem jej odpowiedni background. Na charakterze prowadzę profil OnlyFans co już samo w sobie (?) może w przyszłości wywołać różnej maści kontrowersje ze względu na stworzone uprzednio tło. Tworzyłem na konkurencyjnym serwisie podobną postać, Kiara Paradis, która w dalszym ciągu w uniwersum tamtego serwisu jest rozpoznawalna i posiada odpowiednik statusu (sławny), mimo braku regularnej rozgrywki od ponad roku przyznany przez opiekunów branży rozrywkowej w formie permamentnej. Gram solidnie. Prezentuje poziom. Można mówić na mnie wiele. Można powiedzieć, że jestem zjebem. Ale nie można powiedzieć, że zwale grę.

U Can Try i Barru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin