Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Spectre] Deziaczeq


deeziak

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4798-deziaczeq/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ryan Wright
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Posiadanie w ekwipunku broni LEA, zamiar jej sprzedaży drogami OOC.
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, 12 kwietnia otrzymałem bana na klimaciku, za powód jaki widnieje wyżej. Z tego co pamiętam był to jakiś karabin, który pozyskałem przez szukanie itemów na ziemi, i tutaj też chciałbym zwrócić uwagę LSPD, żeby uważali, gdzie wyrzucają bronie po akcjach. A mianowicie znalazłem ten oto karabin, z którym wróciłem do hotelu, gdzie wystrzeliłem dwa magazynki, żeby sprawdzić jego rozrzut, a potem zwyczajnie wyszedłem z serwera. Jako iż minęło już trochę czasu od tego co się stało, zrozumiałem swój błąd i chciałbym wrócić na serwer, ponieważ wiadomo jest majówka, dużo wolnego czasu. Jestem w stanie oddać itemy, które znalazłem, lub po prostu przyjąć blokadę postaci - wyjdzie na jedno. Pozdro!
Członek ekipy nakładający karę: @Spectre

Ewentualne screeny/świadkowie: -

aha no to niezle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Hej, otrzymałem screena gdzie jawnie chwalisz się posiadaną bronią, dodatkowo oferowałeś sprzedaż, Broń nie jest LSPD a LSSD co w sumie nie ma znaczenia, to co zrobiłeś było skrajnie głupie i idiotyczne, wystarczyło powiadomić supportera/GM'a i zwrócić broń gdzie temat zostałby zamknięty. Zdanie w sprawie ew. zmiany kary pozostawiam dla apelującego, dodam że w momencie nadania BAN'a M4 jest ciągle w Twoim ekwipunku jako dowód. 
Z wyrazami szacunku.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin