Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Cockpit Records


Eliteq

Rekomendowane odpowiedzi

Bez nazwy-4.png

Cockpit Records - undergroundowe, półamatorskie, niskobudżetowe studio do rejestracji nagrań dźwiękowych na terenie Davis. W dokumentach dotyczących firmy, widnieje ona na nazwisko niejakiego Isaac'a Barker - ojca Reginalda "Reggie" Barkera. Studio oferuje pomieszczenie do nagrywek - służące do miksowania i masteringu a także część socjalna. 

— OOC

  • Projekt świadomie nie zawiera loga. Nie powinno to przesądzić o jego odrzuceniu. Aplikacja jest schludna i rzeczowa.
  • Autorski twór. Jeśli grasz postać świeżego, kompletnie nieznanego rapera - to wiedz, że te klimatyczne miejsce tworzę z myślą o Tobie.
  • Projekt nie przypadkowo będzie się znajdował na Davis. Po za projektami gangów, które grają w swoim gronie na swoich dzielnicach - Davis jest martwe, nie kręci się tam gra, nie ma biznesów ani projektów. Razem z znajomymi z organizacji Heavy Hitters, którzy również będą zakładać inne dzieła na tym rejonie chcemy wspólnymi siłami tchnąć życie w ten obszar.
  • Cockpit Records ma na celu być jedną z pierwszych kilku przystani podczas okresowej kariery rapera. Pierwsze teksty, pierwsze studio nagraniowe, idea zajawki na tworzenie rzeczy - wiadomo jak to wygląda w praktyce, sprzęt niskiej jakości, słabe teksty - początkująca kariera nie jest usłana różami.
  • Nie zamierzam bawić się na mojej postaci w osobę, która nagle stała się specjalista od obsługiwania konsoli - takie osoby spróbujemy wyłapać w grze. 
  • Założenia są dosyć przyziemne aczkolwiek przełożenie tego na grę z pozytywnym odbiorem i zainteresowaniem społeczności może okazać się trudnym zadaniem ale warto bynajmniej podjąć próbę.
  • Chęci do tego wszystkiego mi nie brakuje ale chciałbym jak najszybciej uporać się opłaceniem interiormakera i obiektów jako narzędzi do gry - tutaj w tym aspekcie otwarcie liczę na pomoc finansowa opiekuna branzy gdyz na postaci mocno ogranicza mnie gotówka.
Edytowane przez Eliteq
Scorpio, ElderGoose, trawozer and 1 inny lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt do zamknięcia. 

Organizacja Heavy Hitters zamknięta. 

Jej lider zbanowany dzień po zamknięciu tematu o ogólnej sytuacji na serwerze, gdzie intensywnie i rzeczowo się z chłopakami udzielaliśmy a została nam rzucona ogólnikowa gadka i wreszcie szczera prawda w post scriptum od @Toyer i ekipy zarządu. 

Piona dla wszystkich ludzi z którymi miałem tu przyjemność ponad rok pograć. Mimo różnych przepychanek na discordzie i różnic w podejściu zawsze staraliśmy się grać na poziomie.

5! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin