Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jackal] xenony


xenony

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1340-xenony/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Joe Float
Rodzaj kary: Blokada postaci 
Powód nałożenia kary: Kłamstwo administratora, wyrzucenie nielegalnych itemków podczas crasha LEA, monotonna gra OOC, nieudolna kreacja charakteru. Całokształt gry.
Członek ekipy nakładający karę: Jackal
Wyjaśnienie sytuacji: Pisałem odwołanie od blokady 11 kwietna 2021 roku od tego czasu trochę minęło postanowiłem napisać ponownie właśnie dziś odwołanie moim zdaniem kara była zbyt wysoka, lecz po nieudany odwołaniu postanowiłem się z tym pogodzić piszę to odwołanie, ponieważ chciałbym od nowa zacząć przygodę pokierować tę postać w inny sposób i poprawić ogólny całokształt nie będę się rozpisywać jakoś szczególnie, ponieważ jestem winny i przyznaję się do tych czynów, które zrobiłem po czasie dopiero to zrozumiałem taka sytuacja nie będzie miała miejsca następnym razem, jeśli dostanę szansę gry na mojej głównej postaci na tym serwerze.
Ewentualne screeny/świadkowie: nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin