Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Boxidro] simpulowski


przelot

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3233-simpulowski/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Aya Yamada
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Zginęła na miejscu w wyniku czołowego zderzenia z ogromną prędkością.
Członek ekipy nakładający karę: Boxidro
Wyjaśnienie sytuacji: A więc zacznijmy od początku - przejeżdżając okolicami Vinewood Hills zderzyłem się czołowo z graczem. Przyznaje się popełniłem błąd i moja akcja nie była najlepsza na świecie jednak była już późna pora i zamierzałem wyjść z serwera i położyć się spać; co uwaga JASNO PODKREŚLIŁEM pisząc, że i tak miałem zawijać. Bądźcie ludźmi i postawcie się w sytuacji mojej osoby - bo mimo wszystko nie zostawiłem akcji bez odegrania, ale gonił mnie czas i chciałem iść spać po całym dniu pracy jak i również z powodu niewyspania się. W pełni odegrałem akcje, że mój pojazd zgarnęła laweta i dałem specjalnie nawet datek o wartości 1000$, który miał być opłatą za lawetę. Cóż więcej mogę dodać, po prostu słowo przepraszam za moją niechlujność w odegraniu tej akcji - na przyszłość zapamiętam, że nie powinienem tak robić i będę się starał akcje ciągnąć do końca, jeszcze raz przepraszam za mój pośpiech przy odgrywaniu i chęć wyspania się, w przyszłym tygodniu mam strasznie ciężki tydzień w szkole - chciałem zregenerować organizm i poprawnie się w końcu wyspać, stąd czy nie skąd ten pośpiech przy odgrywaniu.
Ewentualne screeny/świadkowie: https://imgur.com/a/cqLVaQ5

Edytowane przez simpulowski

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie będę publikować dowodów, które otrzymaliśmy by podkreślić jak bardzo słuszna była nasza decyzja. Decyzja, która została podjęta jednogłośnie przez wielu członków ekipy po przeanalizowaniu całej sytuacji. Z całym szacunkiem, ale wypadek na zakręcie z ogromną prędkością i uderzenie w bandę wymaga o wiele lepszego odegrania, wręcz zawieszenia postaci dobrowolnie na dzień, dwa. Istotne jest to, że @LordSokolwielokrotnie ostrzegał was przed skutkami braku odgrywania wypadków, a to można uznać za totalny brak odegrania. Nie jesteście nieśmiertelni w swoich super samochodach.

Apelacja odrzucona.

0MATY, Suro, Sebcool i 15 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin