Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

nightcall


thelordzibi

Rekomendowane odpowiedzi

grafika_1.png

 

Według najnowszych danych FBI, całkowity wskaźnik przestępczości w Paleto Bay wynosi 1092,4 na 100 000 ludzi. To -57,47% mniej, niż krajowy wskaźnik 2568,4 na 100 000 ludzi i -61,37% mniej, niż ogólny wskaźnik przestępczości w San Andreas wynoszący 2827,8 na 100 000 osób

 

Prawdopodobieństwo, że każdego roku w Paleto Bay padniesz ofiarą brutalnego przestępstwa, wynosi 1 na 408,4. Dla porównania szansa 1 na 223,5 w całym stanie. Odchodząc jednak od tematu brutalnych przestępstw - każdego roku masz 1 do 118,0 szans na bycie ofiarą przestępstwa przeciwko mieniu w Paleto Bay. W kraju szansa wynosi 1 do 45,5.

 

grafika_0.png

 

san-andreas.crime.com

 

 

 

grafika_2.png

 

Otwierasz oczy i co? Właśnie, co? Rozglądasz się, to znowu ta sama brudna melina, budzisz się na tym samym starym materacu. Zastanawiasz się nad swoim nędznym życiem i do jakiego dochodzisz wniosku? Kurwa, do jakiego? Trudno o jakiekolwiek perspektywy. Odpalasz papierosa i myślisz nad swoim życiem, zastanawiasz się gdzie podziały się Twoje marzenia – no chyba, że masz jeszcze nadzieję, w takim wypadku znowu chodzisz każdego dnia z głową w chmurach, jak pierdolony myśliciel. A może myślisz, że jesteś stworzony do wyższych celów? Może jesteś wizjonerem? Sądzisz, że jesteś kimś mimo, że nie masz nic? Albo z dnia na dzień zaczynasz w to wątpić zatracając się w swoich cholernych problemach? Właśnie, jaki masz kurwa cel? Chcesz znowu zdobyć trochę forsy, by się dzisiaj wieczorem nachlać i wciskać banknoty w majtki striptizerek czy jesteś ambitniejszy? Choć kurwa, nie wiem czy te ambicje się do czegoś przydają na dłuższą metę, gdy jesteś skurwysynem bez szczęścia w życiu, a los lubi rzucać kłody pod nogi. A co jeśli... Słuchasz z litości mojego pierdolenia i tak naprawdę jesteś rozpieszczonym gówniarzem z dobrego, bogatego domu, który szuka w tym syfie adrenaliny i chce pokazać reszcie swoją wartość, zaimponować jakiemuś skurwysynowi spod ciemnej gwiazdy? Nie wiem. W sumie, pierdolę to kim jesteś, skoro jesteś wśród nas to musisz być taki sam jak my. Kolejna zagubiona dusza, która nie wie co czyni. Błądzisz jak w labiryncie. Może nawet chcesz żyć szybko i umrzeć młodo ale uwierz mi, zmienisz zdanie, gdy któregoś razu zaczniesz mieć problem z złapaniem oddechu. Ja, gdy jechałem pierwszy raz w karetce stwierdziłem, że dobrym pomysłem będzie nagle uwierzyć w Boga. Ludzie przy śmierci łapią się różnych desek ratunkowych. Przyszłość nas rozliczy, chociaż – mnie rozlicza i przeszłość. Znowu miałem sen o przeszłości.

 

Jedno jest pewne, otrząśnij się jeśli wierzysz w ten cały amerykański sen. Nie możesz na nim polegać. Musisz się wziąć do roboty, zacząć działać. Rozumiesz to? Nikt nie zrobi tego za Ciebie. Jest tyle ścieżek, dobrych i złych. Oni pragną na ślepo władzy, pieniędzy, rozgłosu i sławy, a nawet większość z nich się do tego nie nadaje. Ja chcę robić swoje, pomimo wszystko. Mimo, że tak naprawdę jestem tu z przymusu.

 

grafika_3.png

 

1. Zaczynamy grę jako skromna szajka znajomych – jedni znają się dłużej, drudzy krócej. Gramy bez jakiejkolwiek hierarchii, jednak myślę, że prędzej czy później wyniknie ona i tak z gry IC, bo zawsze są ważni i ważniejsi – tyle, że nawet jeśli w jakiś sposób będzie ona funkcjonować to nie będzie mocno oficjalna.

2. Stawiamy na totalną różnorodność postaci i w kwestii developingu nie chcemy się ograniczać. Nasze charaktery są połączone tylko faktem, że się wzajemnie znają i chcą zarobić pieniądze w niezbyt legalny sposób. Nie ważne czy grasz gościa po przejściach, który ukrywa się w Paleto Bay, bo do tego zmusiło go życie czy młodocianego dilera z motelu - jeśli dobrze sobie zaplanujesz fabułę postaci to pewnie się tutaj odnajdziesz. Nie oznacza to jednak, że przyjmiemy każdego w nasze szeregi. Liczy się przede wszystkim zdobycie zaufania ekipy.

3. Nasza nazwa funkcjonuje tylko OOC. My IC nie utożsamiamy się z żadną nazwą, żadną symboliką, nie reprezentujemy niczego i nie pozujemy na gangsterów. Gramy po prostu luźną grupę przestępczą. Na ten moment nie mamy też żadnego określonego spotu, więc jeśli ktoś chciałby się przy nas zakręcić jako pretendent to zapraszam na pw po wskazówki. Nie mówię, że ciągle będziemy nieuchwytni ale póki co łapiemy wiatr w żagle.

4. Będziemy poszerzać swoje działania z czasem, nie będziemy od razu grać wielkiej grupy, która działa na szeroką skalę. Mamy swoje plany do zrealizowania i kilka projektów w głowie otwartych na innych graczy. Chcemy zacząć od kradzieży samochodów, sprzedaży kradzionych części, oszustw, na mniejszą skalę handlu narkotykami. W przyszłości pewnie uderzymy też w sexual services. Nie myślcie sobie jednak, że chcemy grać postacie od wszystkiego. Każdy będzie grał swoje i się uzupełniał, właśnie taką różnorodność mam na myśli.

skład na ten moment: ja, verevi, mvtix, lacazette, dziku, bayub, drim17, olofedron, vesco, patixia (?)

 

 

Patixia, dzikqu, zZz i 18 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin