Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Anti] assassingier


assassingier

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/9501-assassingier/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Alex Rivera
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary:
Nieumiejętne kreowanie postaci kapitana firmy lotniczej,
Członek ekipy nakładający karę: Anti
Wyjaśnienie sytuacji:
Nie zgadzam się z ową karą, ponieważ cała sytuacja była kreowana ic od jakiegoś czasu oraz od pewnego dnia do pegasusa przychodzą "Mafie" chcąc dogadać sie, jeśli chodzi o wykorzystanie helikopterów do celów nielegalnych w pewnym momencie porwali mojego kolegę moja postać dokładnie wiedziała kto to , po ucieczce mojego kolegi zamierzaliśmy się zemścić i narobić problemów owej organizacji stąd ta sytuacja z warsztatem a akcja była planowana dobre 2-3 dni w pegasusie, jeśli mam być szczery to przychodzą nowi i odwalają, jeśli chodzi o helke pegasusa na pościgu tak wiem że ktoś latał ale to był ktoś z nowo przyjętych i nie wiem kto, już od dawna widziałem jak nowi obserwują pościgi z poziomu helikoptera.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś blokadę postaci za całokształt swojej gry i zaprezentowany poziom przy tym. Sytuacja z "Yakuzą" była jedynie punktem kulminacyjnym. Przeglądając twoje logi co chwile można napotkać na sytuacje idące w przekór z godnym reprezentowaniem poziomu w samej rozgrywce, w kilku przypadkach zakrawającym o zwykłe odwalanie. Częste prowokacje PD i uciekanie przed nimi kreując się na pilota renomowanej firmy lotniczej, a przy tym zabawy w gangsterkę po cywilu nie jest czymś, co będzie akceptowalne i nigdy nie będzie w takim wydaniu, jakim Ty zaprezentowałeś. Twoja postać była całkowicie nie przemyślana i kreowana bez żadnej perspektywy, a na pewno nie na osobę, która była w stanie posiąść odpowiedzialność nad maszynami lotniczymi i dowódzctwem nad nimi. Wielokrotnie złamałeś publikacje, wiele razy zaobserwowali to supporterzy, którzy informowali nas o tym, jak kreujesz swoją postać i zgodnie z tym, co zostało powiedziane przy następnej twojej sytuacji, która będzie ponownie wykazywała u Ciebie braki w kreacji postaci - otrzymasz karę w tym przypadku blokadę postaci, co stało się w sytuacji irracjonalnej "odpłaty Mafii" przez twoją postać.

Strielok i abierto lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin