Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

009. Odbicia lustrzane - siostry Daji | NAD


Rekomendowane odpowiedzi

Obraz


Odbicia lustrzane - siostry Daji


Obraz

(Daily Globe)

Dzisiaj w Night American Discussions o tym, że przyjaciele mogą cię zawieść, faceci mogą cię opuścić, ale siostra jest siostrą do końca życia. W rozmowie z Nicholasem Conellem Nari i Dalla "DIDDY" Daji, czyli kilka słów o tym jak to jest mieć siostrę raperkę, współpracy z Flair Records, szukaniu inspiracji i rozwoju kariery w najbliższych miesiącach. Na koniec też nieco zmieniona formuła, bo to nie prowadzący zadał pytanie (choć na jego życzenie).

***

NC: Dobry wieczór Los Santos! Przed Państwem kolejny już odcinek Night American Discussions. Naszymi gośćmi są dzisiaj białowłose piękności - siostry Daji! Dzisiaj porozmawiamy trochę o tym jakie relacje wiążą rodziny w branży rozrywkowej oraz o karierze Dalli, szerzej znanej Wam jako DIDDY. Jak to jest mieć siostrę raperkę?

ND: Ay, dobry wieczór w takim wypadku Los Santos! Wiesz, Nicholas - z jednej strony to po prostu moja siostra, z drugiej cieszę się z niej że jest oryginalna i siedzi w tej tematyce, wkręca się dość mocno i dla mnie znaczy to naprawdę dużo, wspieram ją jak tylko mogę i doradzam w sprawach kariery. Najważniejsze, że jest sobą i serio - niech się nie zmienia.

NC: Siostra faktycznie jest dla Ciebie dużym wsparcie, Dalla? Jeśli tak, to w jaki sposób objawia się te wsparcie.

DD: Jest wsparciem i to bardzo dużym... Jest to osoba, która zawsze jest ze mną na bieżąco i o wszystkim jako pierwsza się dowiaduje. Czasami bywają takie momenty, że nachodzi natłok spraw w których psychicznie nie moge sobie poradzić... Wtedy zawsze... jest przy mnie. Porozmawia jak jest potrzeba, nawet o drobnych rzeczach... Więc tak, przede wszystkim to wsparcie mentalne... Psychiczne, którego potrzebuje najbardziej.. Siostrzyczka także ostatnio zajmuje się moim fanpage'em na LI, także to też jedna z rzeczy, które schodzą mi z głowy... Nie chce też za bardzo naciskać na moją kochaną siostrzyczkę, dlatego pomaga mi w bardziej drobnych sprawach, właśnie typu "@DDonline". Polecam również sprawdzić, będą się tam znajdowały najnowsze ruchy, informację na temat mojej osoby. Jeśli oczywiście chcecie być na bieżąco!

NC: No właśnie, więc może powiesz nam wszystkim Nari jak mają się sprawy z zasięgami Daji? Jeśli operujesz jej mediami społecznościowymi, to wiesz to najlepiej.

ND: Zupełnie jestem szczerze z niej dumna jak prosperuje w sieci do tego czasu - wiadomo, że nic tak nie zaciska więzi między artystą a słuchaczem jak odpowiednio zachowana aktywność medialna - nawet najprostsze, ładne fotki z życia czy posty informujące...

NC: A Wy jesteście niemal nierozłączne!

ND: ...o ruchach potrafią przykuć uwagę odbiorców - fotografie na jej profilu czy moim to także moja działka... Yeah! Będziemy brnąć stale w odpowiednie promo, a jestem pewna że liczby będą tylko większe, i większe.

NC: Kilka dni temu wrzuciłaś na swój profil dość tajemniczy wpis dotyczący planów, które masz zamiar w najbliższym czasie realizować. No i właśnie, co to za plany? Uchylisz nam wszystkim nieco rąbka tajemnicy?

DD: Tak... Otóż moja kariera przybrała dość sporego tempa. Tutaj buty Eris, reklama. Szykuje mi się naprawdę sporo fajnych rzeczy do realizacji, aczkolwiek nie chce za dużo o nich zdradzać więc zostanę przy wpisie na LI. Po długim czasie  i trudzie, napisałam EP. Jest już skończona... Jak mniemam chodzi Ci o wpis "Gnoochi" - tak będzie nazywał się jeden z kawałków, który zostanie wypuszczony na niej wypuszczony.

NC: Kiedy możemy się go spodziewać?

DD: Myślę, że do tygodnia, dwóch... Są rzeczy, które jeszcze czekają na wykończenie. Tutaj uchylę nieco światła i zdradzę, że powstają dwie bluzy, które również trafią do sklepów tego samego dnia co EP.

NC: Słuchałaś już tych kawałków, Nari?

ND: Oczywiście. W ogóle pierwszą rzeczą którą pokazała mi siostra po przylocie do Santos była jej muzyka. O ile sama wcześniej nie sprawdzałam tego typu muzyki tak teraz Dalla mocno zaraża mnie tym tematem tak samo jak kilkoma innymi pasjami, hah jestem pewna, że jej EP będzie wykonana w profesjonalny sposób - liryczny rzecz jasna jak i w inne sprawy, takie jak chociażby teledyski.

NC: Jak układa Ci się współpraca z Flair Records?

DD: Po podpisaniu kontraktu nie widziałam nigdy tak szczęśliwej Kiyo, poważnie. Póki co na razie jedynym artystą, która coś wydała jest Nemesis. Mamy w porządku artystów pod skrzydłem Flair, więc na towarzystwo zdecydowanie nie mam co narzekać. Powoli wszystko jest dopinane. Zapewne wiele osób już obiegła informacja o tym, że to reaktywacja. Chcemy naprawdę zrobić coś dużego, coś takiego co ludziom się spodoba, a na to potrzeba czasu. No, ale póki co wszyscy żyjemy w zgodzie i mam nadzieje, że tak zostanie. Jak wiemy pieniądze lubią niszczyć więzi. Na szczęście nie obawiam się tego ze strony ludzi z którymi współpracuje, więc... Mogę powiedzieć na ten moment, że wszystko jest w porządku i współpracuje nam się dobrze.

NC: Skąd czerpiesz inspiracje do swoich tekstów? Czy wierzysz w nie, są one częścią Ciebie?

DD: Pisze to co mi siedzi w głowie... Nie miałam jeszcze w tym mieście kogoś takiego, że po przesłuchaniu go - byłam; Woah, on serio dobrze nawija... Widzisz mam takie dnie gdzie wena sama z siebie przychodzi i po prostu siadam i wiem co mam pisać. Mam też takie dni, gdzie poprostu nie mam na nic siły. Wtedy zazwyczaj staram się odsunąć od siebie pracę, bo traktuje to jako pracę. Mam z tego pieniądze. Zazwyczaj wtedy staram się wyluzować w inny sposób. Teksty zawsze są częścią mnie i będą. Jakkolwiek to zabrzmi to... Chyba sama sobie jestem inspiracją.

NC: Nari, a może Ty masz talent do inspirowania swojej siostry?

ND: Być może... Nie mam pojęcia czym mogę inspirować ludzi, czy być wzorem do naśladowania - ale jeśli tak jest, to nic tylko się cieszyć, że odgrywam dla Dalli jakąś istotną rolę. Ona sama z resztą mi imponuje - swoim zapałem i zaparciem, że czasami mimo cięższych, nie motywujących dni potrafi dopinać sprawy do końca. Wiadomo, jak coś się zaczyna to trzeba to doprowadzić do końca.

NC: Pozwolę sobie zmienić nieco formułę naszego programu i mam nadzieję, że nieco zaskoczyć naszą kochaną DIDDY! Chciałbym żebyś wcieliła się teraz w moją rolę i zadała pytanie swojej siostrze. Oddaję Ci pole do popisu!

ND: Ow, widzisz... Tutaj wpadło zaskoczenie z mojej strony. Siostrzyczko zatem... Może odpowiedz gdzie widzisz siebie za parę miesięcy? Jak myślisz, że potoczy się twoja kariera i życie?

DD: Hmm, okay... Gdzie się widzę za parę miesięcy... Widzisz, ciężko pracowałam na to co mam i dalej ciężko pracuje. Nie mogę powiedzieć w którym miejscu dokładnie będę, ale mam nadzieje, że ludzie docenią to co robię i przekonają się do mnie będę na pewno się o to starała. Już na ten moment tak jak wcześniej mówiłam. Moja kariera przybrała dużego tempa, jeśli tak dalej będzie... To jedynie gdzie się widzę to w Penthousie na Vinewood ze studiem w domu i basenem.

NC: Jestem pewien, że z całą pewnością tak będzie i zostaniesz moją sąsiadką! Chciałabyś na koniec jeszcze dodać coś od siebie?

DD: Oczywiście... Przede wszystkim chciałabym pozdrowić ludzi, którzy ciągle są przy mnie i nie odwrócili się ode mnie. Felipe, Reece, Little, Nannie... No, a drugą rzeczą, którą chciałam się podzielić to odkąd przefarbowałam włosy na biało widzę, że dużo dziewczyn zrobiło to samo... Fajnie wiedzieć, że w pewnym sensie jest się wyznacznikiem nowego trendu. Widzę was dziewczyny, nie przesadzajcie tylko.

NC:  Czas chyba żebym przefarbował na biało włosy i ja! Moimi i Państwa gośćmi były Nari i Dalla "DIDDY" Daji. Miłego wieczoru i widzimy się już wkrótce!

*retransmisja programu dostępna już teraz.

Nicholas Conell || Daily Globe

 
Obraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin