Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Forum/Matrzak] kamn


kamnApelkalol

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/732-kamn/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ostrzeżenia
Powód nałożenia kary: Niewłaściwy język
Członek ekipy nakładający karę: Matrzak
Wyjaśnienie sytuacji: Obecnie nie mogę zalogować się do gry, pojawia się komunikat o zbyt dużej ilości prób logowania i podejrzewam, że to wina dużej ilości warnów. Pomijam sam fakt, że kara 8 warnów jest dla mnie niezrozumiała. Jednak te warny blokują mi możliwość gry a jestem nienagannym graczem. Nie przeszkadzam innym w rozgrywce a moja karta kar jest pusta, pomagam potencjalnie nowym graczom a nawet i sam zachęcałem innych do gry, płaciłem za konto premium, wielokrotnie również zgłaszałem przewinienia innych, zarówno głupotki typu niepoprawny nick jak i te poważniejsze jak odwalanie. Chciałbym po grze w org. przestępczej powrócić do gry w strefie cywilnej a w przyszłości mam plan grania w branży rozrywkowej przy tworzeniu komiksów z użyciem silnika gry, do czego uszykowałem sobie odpowiednie narzędzia (menyoo, interiory i paczka pojazdów). Chciałbym by kara została zniesiona lub zamieniona na inną, bym miał możliwość dalszego prowadzenia rozgrywki na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin