Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes] Pipe Dreams


dotykksiedza

Rekomendowane odpowiedzi

zz.webp.98fba544639cd307edf4499fe2392f2a.webpPipe Dreams Smokers Supplies

Pipe Dreams to sklep z leczniczą marichuaną zlokalizowany na Vespucci Canals przy Bay City Avenue. W ofercie oprócz samej marichuany można znaleźć bletki, bonga lufki, filtry oraz przydatne przedmioty do założenia własnych upraw. Miejsce to, swoje podboje rozpoczęło około 2011 roku, jednak początkiem 2017 zaczęło przechodzić gruntowny remont. Niestety spółka, która zarządzała firmą zbankrutowała w efekcie czego lokal pozostał w remoncie do dziś. Thomas Tremblay dwudziesto paro letni Kanadyjczyk,pasjonat marichuany, przyjechał do Los Santos około dwa miesiące temu, szukał inwestycji na, którą się właśnie natknął, sklep zabity dechami, w którym prawdopodobnie spodka nie jednego gryzonia, nadaje się idealnie nie uważacie? Ma w planie przywrócić temu miejscu dawną duszę i uczynić go miejscem schadzek koneserów marichuany, poczynając od skupu zioła od lokalnych producentów. Następnie stopniowo zaczynając zakładać własne uprawy i maksymalizować zyski. Kończyć pewnie będzie się na podbojach wschodniego wybrzeża, a kto wie może i Europie.

333.thumb.png.5b538822863bb4ab84de14fd5442d0d2.png

ooc: Cześć, pisząc tę aplikację zwracam uwagę głównie na aspekty typowo IC. Chcę stworzyć miejsce z duszą i fajnym klimatem dla graczy. Według mnie nowa siła na rynku marichuany pozwoli wytoczyć fajne wątki IC między graczami oraz innymi Coffe/Weed Shop'ami, gdzie rywalizować będę z nimi o podbój rynku marichuany. Sam WeedShop dla mojej postaci ma być nie tylko sklepem ale również przkrywką dla nielegalnych działań, ma być tak naprawdę magazynem dla ogromnych ilości marichuany, tą marichuaną Thomas ma zamiar zaopatrywać lokalnych dilerów z Ghetta.  Sklep posłuży również jako pralnia gotówki przez co po mimo nie tak dużej ilości klientów będzie on zarabiał proporcjonalnie dużo gotówki. Utworzy to wiele wątków dla dziennikarzy, czy samej policji. Realizacja czegoś w rodzaju narkotykowego imperium odbędzie się dopiero w późniejszym etapie, to tylko luźny pomysł i propozycja. Póki co do wglądu oddaje propozycję Pipe Dreams, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, malibudreams napisał:

Dlaczego kopiujesz logo i nazwę naszego dawnego biznesu?

Sory nie widziałem tej aplikacji, na miejscu(specjalnie sprawdzałem) sklepu IC nie ma nawet interioru, więc z góry założyłem, że o tym biznesie nikt wcześniej nie pomyślał. A kopiowanie loga oraz nazwy to moim zdaniem żaden argument, logo można znaleźć na GTA wiki, a sama nazwa jest na murach sklepu na samej podstawce GTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin