Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/v3rso] koniur


koniur

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: koniur

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Harry Foster
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Ucieczka z gry w trakcie interwencji PD
Członek ekipy nakładający karę: v3rso
Wyjaśnienie sytuacji: Ponad pół roku temu dostałem blokadę na swoją główną postać na której przegrałem ponad 1000 godzin, od tamtego czasu sporadycznie pogrywam na vibe - niestety była to moja główna postać z wieloma wątkami i przemyślanym planem na grę. Utracenie jej jak widać skutkowało i dalej skutkuje w porzuceniu gry na serwisie, chciałbym na serwis wrócić na owej postaci przyjmując jakiekolwiek konsekwencje akcji za którą karę otrzymałem. Rzeczywiście intencjonalnie w emocjach dałem /q podczas interwencji, kara jest słuszna co udowodniono mi poprzedniej apelacji. Jestem otwarty na jakikolwiek dialog o konsekwencjach dla mojej postaci, pod które przystosuję sobie dalszą grę IC. Dalej mam wątki które chciałbym rozegrać na tej postaci, chciałbym dalej ją prowadzić tym razem bardziej uważając na podejmowane przez siebie decyzje OOC.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin