Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Nieznajomy P3UR/Nieznajomy S7SG] PareN


PareN

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/12592-paren/
Link do konta oskarżonego: N/A
Powód składania skargi: Chęć lootgrab'u od razu po dużej strzelaninie, nie odgrywanie celnego postrzału z mojej broni w kierunku napastnika, dwukrotnego (z tego co mi wiadomo nie odegrał, nie jestem pewny - do sprawdzenia w logach oskarżonego), wyjście piętnaście minut po strzelaninie.
Wyjaśnienie sprawy: Temat dość prosty - siedziałem w ogrodzie z córką mojej postaci (Shailene Whitlock), gdy usłyszałem że ktoś podjechał. Jako, że obecnie moja postać obawia się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, od razu wyjąłem broń, powoli podchodząc na przód domu, wywiązała się strzelanina w której poległem, raniąc dwukrotnie S7SG. Podczas strzelaniny nie wciskałem spacji, by zrobić przewrót przez imersję (moja postać była poobijana w stłuczce komunikacyjnej, do której doszło parę godzin wcześniej, @Miru potwierdzi moją grę poobijanej postaci, zresztą, miałem to w opisie w trakcie strzelaniny), osoby które na mnie napadały rzecz jasna robiły przewroty jak zawodowi tancerze, biegając po całym podjeździe by ominąć moje kule (również wybiegali na ulicę z podjazdu w celu ominięcia ostrzału), dodatkowo strzały padły również do córki mojej postaci(@Miru) która nawet nie miała broni ani nic w tym stylu, po prostu ją odstrzelili. Od razu po tym jak padliśmy na ziemi, jeden do mnie podbiegł, zabrał mi broń, przeszukał komendą a następnie przeszukał IC, odegrał, że zabiera mi portfel, od razu po strzelaninie na Vinewood Hills w której padło 20+ strzałów (szacunkowo, gdyż nawet ja zdążyłem raz przeładować). Podczas strzelaniny gracz z kominiarką o nazwie S7SG dostał ode mnie dwa razy pocisk (zaświecił mu się nick na czerwono), nie odegrał go na miejscu, z tego co wiem również w późniejszej rozgrywce (15 minutowej XD) nie grał tych postrzałów. Od razu wzbroniłem się od oddawania itemów dla gracza wykonującego lootgrab (P3UR), po krótkiej rozmowie o tym, że to wbrew regulaminowi, dobito nasze postacie i odjechali. Później zjawiło się PD, gra IC i tak dalej, była interwencja osoby z /a, jednakże graczy tak jak mówię, nie było już ok. 15 minut po akcji na serwisie.
Dowody: https://imgur.com/a/BbZ36Yf

Edytowane przez PareN
Edit osoby oznaczanej, nie ten gracz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja się wypowiem najpierw za siebie. Widząc trzy wozy przed domem postanowiliśmy się wbić do środka z pomocą wytrychu i zacząć go rabować z nadzieją, że trafimy przy okazji na jakichś graczy. W trakcie gdy ja otwierałem drzwi, kazałem @Sunok mnie ubezpieczać. Ten gdy wyszedł w stronę garażu, zauważył @PareN który od razu zaczął walić do nas z pistoletu jak z serii. Gdy usłyszałem strzały, przestałem otwierać drzwi i zacząłem też pruć. Żadnego przewrotu nie zrobiłem, bo jedna pestka wystarczyła by położyć @PareN, a co do córki IC... skąd mam wiedzieć, że nie zacznie pruć do mnie zza murku? Dostała bw przez to, że ty zacząłeś pierwszy celować/strzelać do uzbrojonego typa w kominie. I tak, podbiłem po tym na szybko do niego by zabrać mu broń jak i portfel. W rzeczywistości taka akcja trwałaby z 5-10 sekund? Nie więcej. Ale kolega przypomniał mi o tym, że regulamin tego podobno zabrania więc tego nie zrobiłem. Regulaminu też w takim razie nie złamałem bo jak się okazało to @PareNgo naruszył (w następnym poście więcej). Co do ucieczki z miejsca zdarzenia, to zwialiśmu od razu w stronę Paleto w którym już bar był nie czynny to co, mieliśmy grać w krzakach? Jak zbieramy liście? Bo nie rozumiem, zwialiśmy w takie miejsce, że ciężko by było PD nagle na nas trafić. Z resztą samochód został porzucony w krzakach na Paleto więc tym bardziej XD. @Sunok poprosił mnie bym wypowiedział się też za niego. Przyznaje się on do zrobienia przewrotu tylko po to, aby schować się za samochodem i ominąć grad kul od strony naszych przeciwników/przeciwnika. Poza tym w trakcie akcji dynamicznej to powinien nagle stanąć i płakać, że dostał? Czy to co strzał jak w jakiejś grze turowej powinien odgrywać /me? Dodatkowo do akcji w Paleto, odegraliśmy stosowne /do odnośnie sytuacji i nie sądziliśmy aby zostawać jeszcze z 3 godziny do trzeciej nad ranem aby kryć się przed pd po lasach i udawać dziadów leśnych. Po prostu wyszliśmy gdy nie mieliśmy żadnego ogona na sobie. Poza tym, skoro dostaliście PK to nie wpływa to na wasze postacie, ale jak rozumiem jest tu zgrzyt o itemki które musiały po takim PK zniknąć.

Edytowane przez WaderQ
Część z regulaminem, poprawa tego fragmentu

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj regulamin poprawnie i ze zrozumieniem. "Wyjątkiem od reguły jest gdy ofiara otworzy ogień pierwsza." Więc jak nie znasz regulaminu to się nim nie zasłaniaj. Ciekawi mnie też co wy chcieliście grać po PK z PD ale to już wasza sprawa. Tak dla przypomnienia, to jak dostajesz PK to twoja postać w tym nie brała udziału. Rozumiesz? 

IMG_20220602_015726.jpg

viver lubi to

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gracie żadnych konsekwencji waszych czynów, po strzelaninie jedziecie do Paleto Bay i wasza jedyna gra przed wyjściem z gry to; 
image.thumb.png.1d1f6ba2a203f2b6baf07d6235f76814.png

Co najśmieszniejsze, od zaszycia się w Paleto do dnia dzisiejszego przeprowadziliście jeszcze trzy udane napady rabunkowe, większość została przeprowadzona na Vinewood a w dziale przestępstw nie wylądował ani jeden temat z tym związany (każde /wlamanie do mieszkań klasy wyższej (Vinewood, Richman, jakieś wille) wiąże się z napisaniem przestępstwa na forum)

Po przeanalizowaniu waszych logów doszedłem do wniosku, że wasza gra opiera się tylko i wyłącznie na chain-robbing, a czytając wasze dialogi poczułem się jak na streamie mahonka.

Sam napad opisany w skardze nie jest niczym złym, mieliście prawo okraść cywila który pierwszy rozpoczął strzelaninę w waszym kierunku jednak wszystkie następstwa są karygodne.

#PRZECZzOSZOŁOMAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze druga strona monety, sam napad opisany w skardze tak jak wspomniałem wcześniej do pewnego momentu był OK, jedyną rzeczą która kłuje w oczy to nieoddanie tych itemków przez osobę oskarżającą, nie wiem kto dał Tobie @PareNmoc by zatrzymać grę IC i zacząć pisać na /b, ale takie zachowanie też trzeba tępić.

FallenAngel rozda kary

#PRZECZzOSZOŁOMAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mejaru My nie robimy tylko /wlamanie by wpadać do chaty i robić rabowanie skryptowe. My szukamy graczy i wczoraj mieliśmy tylko jeden udany napad na którym pojawił się  Wrzasku. Inne próby udane bądź nie /wlamanie to sprawdzanie czy gracze są w środku. Jeżeli ich nie ma to wychodzimy i szukamy ludzi bo skakanie od chaty od chaty by zrobić /wlamanie w środku i bieganie po lombardach jest nudne/

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy widzimy samochody przed domem to wchodzimy i sprawdzamy, szukając w taki sposób interakcji z graczem. I przestępstwa z akcji które były udane są opisane. Przestępstw skryptowych nie zrobiliśmy żadnego z czego pamiętam. Nie pojawiły się nigdy itemy związane ze /wlamanie w eq.

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowaliśmy z @Mejarunie tylko tą akcję, ale również całokształt waszej gry, gdzie jednego dnia zrobiliście dwa bądź trzy udane napady w ciągu godziny. Z tej konkretnej akcji przestępstwa nie napisaliście. Klimatyczną grą nazywasz jeżdżenie między willami i polowanie na graczy non stop? Dla nas to nie jest klimatyczne, bo rozumiemy raz, dwa, trzy razy w tygodniu, ale nie non stop. Są to jednak bogatsze dzielnice, gdzie wymagaliśmy większego poziomu rozgrywki, a większość waszych akcji jest typowym polowaniem, byle ktoś się poruszył pod domem i tyle.

Za całokształt kreowania waszej gry zgodnie z decyzją opiekuna organizacji przestępczych otrzymujecie blokady postaci (bez możliwości apelacji od niej) oraz AJ w wysokości 60 minut.

Osoba, która napisała skargę za statszenie oraz przeciąganie akcji otrzymuje 120 minut AJ. Również należy pamiętać, że po otrzymaniu PK, to nie wasze postacie brały udział w całej tej akcji. Skoro pierwsza otwiera Twoja postać ogień, to musisz się liczyć z tym, że mają prawo Cię okraść, czy Ci się to podoba czy nie.

Skarga zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin