Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/siłownia] Red Devil Boxing Club


dotykksiedza

Rekomendowane odpowiedzi

pogowwwww.png.31e022d56ddb3cdf29272ebb14c122c3.png

Red Devil Boxing Club

Red Devil Boxing Club to klub bokserski, a zarazem siłownia zlokalizowana na South central. Swoje podboje rozpoczęła w 1978 roku, William Green-doświadczony bokser pochodzący z Davies, po zakończeniu profesjonalnej kariery bokserskiej postanowił otworzyć własny klub i uczyć boksu lokalnej młodzieży. Wiodło mu się dobrze, po dwóch miesiącach postanowił dokupić sztangi i otworzyć strefę wolnych ciężarów. Siłownia w tamtych czasach była popularna, a sam trener boksu szanowany przez lokalną społeczność. Klub Royal Fighting działał aż do 2020 roku-śmierci Wiliama Green'a. Nowy inwestor ma zamiar podtrzymać tradycję i dalej prowadzić klub bokserski i siłownię. W ofercie mają również pojawić się witaminy i suplementy wspomagające zdrowie młodych sportowców. Upamiętniając założyciela klubu Wiliama Green'a Kanadyjski Inwestor zmieni nazwę tego miejsca na RED DEVIL BOXING CLUB, gdzie RED DEVIL nawiązywać będzie do przydomku Wiliama Green'a- DEVIL FROM LS.

ooooo.thumb.png.d074264c5d1f0dc79e115c54f1c55f51.png1051109682_Zrzutekranu(41).png.be4408008acf014fea8cb4448241c27a.png

(lokalizacja oraz podstawowy spis suplementów)

ooc: Witam, wychodzę z propozycją otworzenia siłowni/klubu bokserskiego na South Central. Myślę, że utworzy to fajne miejsce do interakcji z innymi graczami. Klimatem z Rockiego III siłownia będzie specjalizować się w naukach boksu, a samo środowisko South Central będzie mogło rozwinąć swoje roleplay' owe skrzydła w klimatach Ghetto-siłowni. Mówiąc o sobie mogę powiedzieć, że posiadam doświadczenie w prowadzeniu biznesu, prowadzę niewielki sklepik właśnie na Ghettcie. Sam znam się na siłowni i nieco na boksie toteż uważam, że jestem dobrą osobą na to stanowisko. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin