Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Komis samochodowy] Chumash Car Store


Adek

Rekomendowane odpowiedzi

79nxOSF.jpg

Komis samochodowy mieszczący się przy Great Ocean Highway w mieście Chumash obok autostrady stanowej prowadzącej z Paleto Bay do Los Santos.  Założony przez doświadczonego handlarza pojazdami, który ostatnie miesiące spędził pracując w bliźniaczym biznesie. Lokalizacja placu nie jest przypadkowa, ponieważ codziennie obok przejeżdża tysiące ludzi, którzy pracują w mieście, a potem z niego wracają. Jak nie w poniedziałek, to w środę kolejny klient rzuci okiem na samochody zaparkowane na Chumash Plaza, a może w piątek już będzie chciał nabyć któryś z pojazdów. To samo tyczy się biznesów obok, gdy ktoś przyjedzie coś zjeść, to na pewno spojrzy na jakiś wóz, dlatego jest to również potencjalny klient. Z tygodnia na tydzień zmieniają się pojazdy widoczne na placu, ale klienci zostają na stałe, dlatego gdy załatwiasz biznes w cztery oczy, to możesz nabrać większego zaufania, a to się ceni w tej branży.

F5lGtNT.jpgqAfSgSi.png

**Jadąc taksówką, będąc w kawiarni czy przechodząc się po prostu po mieście mogłeś dostrzec wizytówkę, która leżała między innymi ulotkami i reklamami**

qLohk4L.jpg

OOC

Cześć, od kilku miesięcy pracowałem w komisie ruska (początkowo na Vespucci), później u Load'a (Phillbox Hill). Kilka tygodni temu się zwolniłem w poszukiwaniu własnej działalności. Mogę zaoferować ogrom interakcji z klientami oraz firmami działajacymi w podobnych branżach i nie tylko. Środki oraz chęć jest, a jeśli wszystko wypali, to planujemy otworzyć lokal na Chumash Plaza, coś w stylu baru motocyklowego dla fana każdego jednoślada. Przyda sie ożywienie tego miejsca, bo potencjał jest duży, Same konkrety powinny wystarczyć, dzięki.

XUAN ZHOU LOGISTICS
Your goods in good hands

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin