Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia/Paleto Bay] Mojito Inn


GEBI

Rekomendowane odpowiedzi

489446172_unknown(1).thumb.png.557c6889ded39374ad0c4cc5ec927b4e.png Mojito Inn - Lokalny bar położony w centralnej części miasteczka.  Jest zlokalizowany na skrzyżowaniu Pyrite Avenue i Paleto Boulevard w Paleto Bay w hrabstwie Blaine. Budynek został zbudowany w roku 2015 i tak przechodził przez ręce wielu przedsiębiorców. Budynek na tle innych wyróżnia prosty, jednak niezwyczajny wygląd. Opadająca litera ''N'' została specjalnie zamocowana w taki sposób by wyglądała jakby bar stał w tym miejscu od kilku dekad.
W roku 2022-gim, lokalną restaurację wykupiła młoda, ambitna dziewczyna imieniem Vittoria. Mając zapas gotówki po ojcu, za cel życiowy postawiła sobie niewielki biznes za dużym miastem.

 

 


514271de00f1b32f4bb43c3a6430c7b4-w550-d6.jpg.8d7a4fca114257897a00176f6b591305.jpg




Jeśli szukasz tradycyjnych dań w południowym stylu, trafiłeś we właściwe miejsce, w rzeczywistości najlepsze w hrabstwie!
 Mamy w menu do wyboru wiele potężnych dań, a wszystkie oferują duży talerz pełen kojących ciepłych dań, które zadowolą każdego smakosza! Mamy również wiele rodzajów wyśmienitych alkoholi oraz wyrobów domowych i wiele innych.

Pewne jest jedno! Od nas nie wyjdziesz głodny i spragniony!

 

 

 

menubar.jpg.54bd60d09c49a937634ae9a1853d38b2.jpg

 

 

 

 

OOC: Cześć. Wychodzę z pomysłem na lokalny bar, gdyż zauważyłem że miasteczko zaczyna odżywać i mam nadzieję że część osób zechce tutaj spędzić dobra chwile by odpocząć od wielkiego miasta. Stawiam na biznes typowo pod luźną rozgrywkę oraz przysłowiowy fun. 

 

 

 

adamm082 i Wariat lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin