Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes] Dragon Weed


kamn

Rekomendowane odpowiedzi

XgfLM9y.png

龍草


Dragon Weed to utworzona w 2022 roku działalność gospodarcza prowadzona na terenie Textile City w Los Santos w stanie San Andreas. Biznes został założony przez Sonny’ego Fenga, wielbiciela marihuany. Mężczyzna pomimo braku doświadczenia w prowadzeniu biznesów postanowił przerodzić pasję w pracę. Brak wystarczającej wiedzy w kwestii prowadzenia przedsiębiorstwa zachęca właściciela do bacznej obserwacji, wręcz szpiegowania, obecnie istniejących podobnych lokali by na ich przykładzie nauczyć się sztuki biznesu. Zdecydowanie ciężko jest nazwać nowy Coffee Shop konkurencją dla innych, większość osób odwiedzających Textile City to osoby chcące dokonać transakcji na lokalnym rynku, a ciężko znaleźć człowieka chcącego się zrelaksować po kupnie dywanu lub podrobionej koszulki sprowadzanej z Chin. Głównymi klientami Dragon Weed są lokalni mieszkańcy dystryktu lub osoby chcące odprężyć się po seansie w jednym z okolicznych kin, zdecydowanie biznes traci samą lokalizacją, w przeciwieństwie do lokali na Vespucci będącym jednym z większych lokalizacji turystycznych czy Davis będącym największym skupiskiem biedy i patologii. Sonny z powodu wielu trudności musi nadrobić "stratę" prowadzeniem marketingu poprzez postawanie na social mediach czy wywieszaniem plakatów.


qA8og3E.png

Po akcepcie

 

zuu4KgP.png

Po akcepcie

 


Hej, z tej strony kamn. Ze względu na moją obecną grę w Triadzie, postanowiłem zaangażować się w coś swojego. Kilka miesięcy temu tworząc postać postanowiłem, że moja postać będzie pasjonatem zioła, lecz samo założenie biznesu nie było z początku moim zamiarem, dopiero po czasie zmieniłem zdanie patrząc na to, jak pozostali członkowie organizacji angażują się w różne projekty, ja sam nie chciałem zostać w tyle. Chcę by biznes był ulokowany na Textile City, gdzie odbywa się gra pozostałych członków organizacji, co da zarówno im jak i mi nowe miejsce rozgrywki. Jak widać po samej aplikacji - postanowiłem zmienić standardową dla tego typu biznesu stylistykę na bardziej chińską, pasującą do mojej postaci jak i całej organizacji przestępczej, kolor zielony został zmieniony na czerwień a liść z pierwszego planu został przesunięty na drugi, by zrobić wolne miejsce dla chińskiego smoka. Ponadto - specjalnie w swojej aplikacji przedstawiłem biznes w nieco negatywnym świetle by w przyszłości wraz z rozwojem zmienić tekst.

Mam nadzieję, że mój biznes zostanie rozpatrzony pozytywnie. Życzę miłego dnia :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin