Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/malibudreams] F1fi


skoyyyo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/11454-f1fi/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dushane Hill
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: "Znijaczenie postaci"
Członek ekipy nakładający karę:  malibudreams
Wyjaśnienie sytuacji: Dzień dobry Administracjo V-RP!
Piszę apelację o odblokowanie postaci. Ponieważ została ona zablokowana przez malibudreams za "znijaczenie postaci" na dole przesyłam screenshot' a dowódu, że nie mam panelu oraz screenshot' a kary. Akcja wyglądała tak: Grałem, że śpie na krześle z założonym kapturem i po chwili napisała do mnie na /w malibudreams "Ty jakaś aplikacja/gang?" odpowiedziałem jej "tak, w czym pomóc" iż stwierdziłem po chwili, że w gangu żadnym nie jestem tylko gram, żeby zdobyć zaufanie i być w niej. Po czym malibudreams tepnęła się do mnie i spytała "co grasz?" odpowiedziałem "gangsterke" a miałem dopisać, że "będe grał gangsterke" i po czym zorientowałem się, że mogło to wpłynąć na dalszą część lub nadanie kary, która się pojawiła. Później odpisała, że "
16 letni gangster kręcący lody i pracujący w ekskluzywnej restauracji."  oraz " Zastanów się, co tutaj poszło nie tak.".  Po czym odpisałem, że "mogę wyjebać te grupy, ale nie blokuj" więc gdy już chciałem je opuszczać. Ponieważ zależało mi bardzo na tej postaci. Wracając Gdy już opuściłem jedną z grup wyrzuciło mnie z gry po czym zorientowałem się, że faktycznie dostałem blokade. Drogo Administracjo V-RP. Wiem, że popełniłem błąd nie dopisując ważnych elementów zdania. Jak już przeczytaliście tą apelację z całego serca proszę o odblokowanie jej.  Miłego dnia oraz pozdrawiam F1fi 
Ewentualne screeny/świadkowie:image.thumb.png.9464be10597082c0de2d1653434e47d5.pngimage.png.5304548a9f87d10f82cc64e3c9a36846.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin