Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

SlayvE  | vcxzxz


vcxzxz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7337-vcxzxz/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Cloud Wood, Abdullah Kadir
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: Łączenie postaci
Członek ekipy nakładający karę: SlayvE 
Wyjaśnienie sytuacji: No więc dostałem blokadę za łączenie postaci, co robiłem, lecz na Abdullu już nie miałem zamiaru grać a na Cloudzie. Znałem się z właścicielem mieszkania i wprowadziłem się ponieważ nie miałem mieszkania, w dniu blokady (dziś) kupiłem sobie mieszkanie i chciałem się do niego wprowadzić a z tego wyprowadzić i już nie łączyć tych dwóch postaci razem. Blokadę dostałem przez to że przez błąd nie mogłem wypłacić pieniędzy z sejfu więc napisałem do pana SlavyE'go czy może mi pomóc, i wtedy zwrócił mi uwagę na to a potem dał blokade.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma co tu dużo mówić, jak widać na załączonym obrazku dwie postacie były przypisane do tego samego interioru. Po konsultacji z Malibu została nada kara blokady na obydwie postacie zgodnie z regulaminem dot. postaci. 
Tj. 2.2 Dozwolone jest posiadanie wielu postaci w ramach jednego konta globalnego, jednak nie mogą być one w żaden sposób ze sobą powiązane (również majątkowo).
No w tym przypadku mamy powiązanie majątkowe poprzez przypisanie obydwóch do jednego interiora, a dzięki temu otwiera się droga do przelewania majątku.
Gracz nie robił jakiś problemów ani się nie wykłócał, więc chciałbym nieśmiało zasugerować, że można by odblokować tą na której chce grać, przy jednoczesnym wyczyszczeniu majątku.


K83PoLR.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin