Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Dillard Farm


Wariat

Rekomendowane odpowiedzi

 

nyyAkbm.pngGospodarstwo na wzgórzach okolicy pustyni Grand Senora powstało w XVIIw, nikomu nieznajome i położone na odludziu miejsce przez dłuższy czas sprawowało miejsce jedynie domostwa. Później, około XIXw. miejsce to wyposażone było w czarnej maści niewolników, którzy wykonywali podrzędne prace, kolejno wynajmowani byli dla lokalnych gospodarstw. Domostwo rozwijało się latami, inwestując w chociażby zwierzęta, jednak skupione było na okolicznych polach, które wypełniane były czarnymi niewolnikami. Po wojnie secesyjnej, gospodarstwo pozbawione głównej siły roboczej zaczęło podupadać, również tracić swój stary, spory dobytek w postaci pół uprawnych i zwierząt. Wraz z rozwojem techniki farma zaczęła stawać na nogi, nabywać nowych pracowników, specjalizowała się wtedy w udostępnianiu siły roboczej i udostępnianiu zakupionego sprzętu. Dwójka właścicieli gospodarstwa szła równo z przemysłem, wyposażając się w nowe maszyny, sensownych pracowników -  Odrestaurowywaniu swoje domostwo i rozwijała biznes. Niefortunnie, dobrze rozpoczęty biznes z pokolenia na pokolenie podupadał, a nowi, omoceni przez media i wszechobecny dobrobyt właściciele postanowili spróbować czegoś nowego - rozwijając się w przeciwne kierunki i osiedlając tereny pobliskiej metropolii - Los Santos. Gospodarstwo w "ruinie" zostało wystawione na jednej z niepopularnych stron internetowych - zakupione zostało przez młodego, zdeterminowanego i pracowitego Earla Dillarda.

 

Lokalizacja;

Farma ulokowana jest na jednym ze wzgórz w okolicach pustyni Grand Senora. Znajduje się ona tuż przy więzieniu stanowym, jak również jest równolegle położona do pobliskiej farmy wiatrowej. 

Spoiler

0kKXSDE.png

Specjalizacje;
Główne gałęzie rynkowe w jakie farma będzie uderzać to uprawa różnego rodzaju zbóż. Zboża uprawiane będą dostosowane do aktualnej sytuacji finansowej, rodzaju ziemi, która występuje na polu i posiadanych narzędzi. Idąc z rozwojem sprzedaż odpowiedniego rodzaju zbóż będzie wzrastała, jak również rozwój samego gospodarstwa. Kolejną z gałęzi będzie hodowla zwierzyny, w głównej mierze krów mlecznych - część z nich będzie szła na ubój, a część będzie służyła jako maszyna produkująca nieprzetworzone, niepasteryzowane mleko ekologiczne. Mniejszym, jednak dodatkowym dochodem będzie udostępnianie maszyn rolniczych, jak również chociażby sprzedaż świeżych, kurzych jaj prosto z wybiegu. Całość z czasem rozwinięta idealnie będzie mogła spełnić zadanie jednego z dostawców pobliskich, lokalnych barów.

 

OOC;

Chciałbym stworzyć coś ciekawego dla siebie, jak i również dla serwera co mogłoby urozmaicić grę dosłownie dowolnej grupie osób - zależnie od zachcianek. Pomimo małej ilości budynków mam nadzieję odwzorować klimat pozamiejskiego, amerykańskiego gospodarstwa, które pozostawione na pastwe losu odzyska swoje dawne kolory. Gałęzie przemysłu w stronę jakich chciałbym się ukierunkowywać to rolnictwo, produkty zwierzęce i destylacja. Mam parę pomysłów na pomyślne prowadzenie takiego "interesu", więc na pewno klimatycznej gry nikomu nie zabraknie. Wraz z rozwojem farmy będę uaktualniał temat o najnowsze informacje i zmiany. Wszystkich chętnych do grania przy projekcie zapraszam na moje pw: Wariat#6186 

 

oGMlmc0.jpg

Edytowane przez Wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitsu napisał:

Jak chcecie tam grać skoro ta farma już do kogoś należy?

Słyszałem, że po stworzeniu aplikacji możliwe jest wykupienie budynków, chciałem sprawdzić i widocznie nie jest to możliwe.

Powinniście zdecydowanie zrobić przesiew tych budynków, bo dosłownie wszystkie sensowne miejsca poza miastem są zajęte przez ludzi, którzy wchodzą raz na jakiś czas do gry opłacić budynek. Nie ma jakiegokolwiek gospodarstwa poza miastem na sprzedaż, a widu i słychu o jakimkolwiek projekcie lub chociaż grą ic z tym związaną nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wariat napisał:

Słyszałem, że po stworzeniu aplikacji możliwe jest wykupienie budynków, chciałem sprawdzić i widocznie nie jest to możliwe.

Powinniście zdecydowanie zrobić przesiew tych budynków, bo dosłownie wszystkie sensowne miejsca poza miastem są zajęte przez ludzi, którzy wchodzą raz na jakiś czas do gry opłacić budynek. Nie ma jakiegokolwiek gospodarstwa poza miastem na sprzedaż, a widu i słychu o jakimkolwiek projekcie lub chociaż grą ic z tym związaną nie ma.

Powinieneś poszukać miejsc niezajętych przez innych graczy. W ciągu dwóch minut byłem w stanie zlokalizować trzy miejsca pasujące pod farmę w Grapeseed. Zrób research w tej kwestii i wstaw aplikację ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin