Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Złomowisko]The Gamboa Junkyard


Burza

Rekomendowane odpowiedzi

LOGOdlachopinka.png

aNfdHF1.png
8jPXcWO.png

mQ2UG6C.png
Nwlvrnh.png
3VHlXQj.png
sB8gmzD.png

95PMSm8.png
UO1AI2H.png
F0UzxqA.png
D0QjM6l.png
A7WgKE3.png
7DqT7T7.png
a65cnQK.png

dla bonusu dodam że rozgrywaliśmy akcje na żywo, także można obczaić naszą prawie 2godzinną gierkę
https://www.youtube.com/watch?v=unR83hdWgIk

 

NieQumaty, buzian, Burza i 1 inny lubią to

Kurwa. Makler wypierdalasz mi bana za gówno jakiego nie zrobiłem, nawet kurwa nie możesz mi odpisać widze że polubiłeś odp kuzyna która jest na ten temat - Doopan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

LOGOdlachopinka.png

**Ostatnio na złomowisku jest skupowane więcej pojazdów, spora ludność cywilna zwozi swoje pojazdy z Santos.**

unknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.png

 

[Dziękuje graczom że tak chętnie wpadają do nas i sprzedają pojazdy, zapraszam jeszcze więcej społeczności mogę śmiało powiedzieć że podwyższamy ceny skupów pojazdów - od dziś będziemy skupować pojazdy do 40 tysięcy!. Dziękujemy również za to że kolejny raz jesteśmy topowym biznesem!]

Shinao, Zugi i TheRealKubin lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin