Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

016. Lexie Carter-Tavares - właścicielka topowego klubu nocnego, oraz organizatorka największych imprez w Los Santos.


grvbas

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz


(Daily Globe)

oKcdjny.pngZu Dan:  Witam tym pięknym, czwartkowym wieczorem Los Santos! W dzisiejszym odcinku Night American Discussions, jest u mnie właścicielka topowego klubu Clouds Night Club - Lecie Carter. Lexie, witam Cię tutaj w studiu.

Lexie Carter-Tavares: Dobry wieczór Los Santos, cześć Zu... chcąc być precyzyjnym to Carter-Tavares. Dość niespodziewanie zostałam mężatką. Bardzo dziękuję za zaproszenie. Przyznaję, że byłam nim bardzo zaskoczona.

ZD: Miło mi to słyszeć, mogę wnioskować w takim razie że życie prywatne się układa. Wiesz, zaprosiłem Cię tutaj, bo wiele ludzi daje ci miano organizatorki najlepszych imprez w naszym mieście, uważasz sama, że to prawda?

LC: Jeśli powiem, że tak pewnie będę mało skromna, ale muszę spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że nie słyszę tej opinii pierwszy raz. Pozostaje mi tylko cieszyć się, że to co organizuję dla ludzi spotyka się z uznaniem.

ZD: Właśnie, poza organizatorką, prowadzisz Clouds Night, ale strzelam że nie zajmujesz się tym sama, sam zresztą rozmawiałem kiedyś z jednym z twoich menagerów, więc - jaki jest twój przepis na udany zespół?

LC: Na tak dużą skalę nie da się działać samemu, to prawda. Mam w klubie wspaniały skład, cudownych ludzi bez których nie mogłabym teraz z Tobą rozmawiać. Przepis na udany zespół? To trudne pytanie, ale myślę, że przeze wszystkim szacunek, zaufanie no i przede wszystkim kochać to co robisz i zarażać tą energią innych. Atmosfera w zespole ma kluczowe znaczenie.

ZD: Okej.. jako właściciel takiego klubu, gdy organizujesz imprezę, na co stawiasz? Chodzi mi tutaj o ludzi, których zapraszasz na scenę, współpracujesz może z paroma osobami, czy otwierasz się jednak może na świeżych artystów?

LC: W tej chwili klub nie ma żadnej stałej współpracy z żadnym artystom. Nie zamykamy się i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Również początkujący artyści mogą u nas postawić swoje pierwsze kroki na scenie. Jestem za dawaniem szans.

ZD: Co do imprez i gwiazd, ostatnio organizowałaś spory event, gdzie jeden z artystów został oskarżony o pobicie i ściągnięto go ze sceny, chciałabyś wypowiedzieć się na ten temat?

LC: Chase... tak, miał miejsce pewien przykry incydent, ale wyrażałam już swoje zdanie na ten temat na moim Lifeinvaderze. Uważam, że Chase został niesprawiedliwie potraktowany. Nie mam nic więcej do dodania. To jak było zostawiam do decyzji sądu.

ZD: Pomijając to, impreza się udała? Widziałem wiele zdjęć w necie z niej, i żałuje że nie mogłem tam wpaść.

LC: Była fantastyczna i zabrała naprawdę dobre recenzje. Słyszałam wiele opinii i wszystkie były pozytywne. Mam szczerą nadzieję, że będę miała możliwość zorganizować jeszcze raz tego typu wydarzenie.

ZD: Następnym razem na pewno wpadnę. Pytałem kiedyś to samo twojego menagera, więc spytam też Ciebie - co sądzisz o używkach podczas imprez w klubach? Wiemy dobrze jak ludzie w dzisiejszych czasach lubią się bawić.

LC: Jestem zdecydowaną przeciwniczką, ale zdaję sobie sprawę, że ludzie są różni. Staram się reagować na takie sytuacje, jeśli mają miejsce w moim lokalu, ale wiadomo, że nie da się dostrzec wszystkiego.

ZD: Myślę podobnie jak ty, odchodząc od klubów i imprez, zajmujesz się czymś jeszcze, poza organizowaniem imprez?

LC: Jeszcze do niedawna klub był moim jedynym dzieckiem. Obecnie postanowiłam nieco rozwinąć karierę i stawiam pierwsze kroki jako manager artystów. Przyznaję, że to bardzo ekscytujące i mam nadzieję, że będzie mi szło równie dobrze co robienie imprez.

ZD: Strzelam że masz sporo w takim razie na głowie, a co lubisz robisz w wolnym czasie? O ile znajdujesz taki czas, masz może jakieś hobby, którym się nie chwaliłaś w social mediach?

LC: W wolnym czasie... ostatnio nie mam go zbyt wiele, ale zanim jeszcze weszłam w świat biznesu trenowałam gimnastykę figurową. Może kiedyś do tego wrócę.

uGTjKhQ.pngZD: Przechodząc właśnie do luźnych pytań, jako organizatorka największych imprez, lubisz sama imprezować, a właściwie - może chodzisz sama na jakieś mniejsze eventy się bawić. Jak to wygląda od twojej strony?

LC: Sama tez lubię się bawić. Zarówno na mniejszych, jak i większych wydarzeniach. Staram się niczego nie przegapić.

ZD:  Słowem końcowym, wróćmy na chwile do pracy; jak wygląda twój kontakt z klientem, strzelam że w takich biznesach jest on potrzebny, jak ty sobie z tym radzisz?

LC: Jest on potrzebny to prawda, ale radzę sobie z tym całkiem dobrze. Początki były trudne, ale teraz wiem, że kluczowa jest pewność siebie i umiejętność bronienia swoich racji. Również kompromisy, oczywiście w granicach rozsądku.

ZD: I to jest dobre podejście właściciela klubu jak dla mnie, na koniec, chcesz może pochwalić się przyszłymi imprezami, które masz w planach?

LC: Po Sprunk Shower zwolniłam nieco tempa przyznaję, ale nadal jestem w grze. Pracuję nad pewnym ciekawym projektem, ale na razie musi to zostać tajemnicą.

ZD: Jasne, więc czekamy na pierwsze informacje, o tym tajnym projekcie. Oczywiście program dla was prowadził Zu Dan, a ze mną była Lexie Carter-Tavares, dziękujemy za uwagę, i do zobaczenia niebawem!

LC: Dzięki piękne za rozmowę, to było ciekawe doświadczenie. Dobranoc Santos!


Edytowane przez grvbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin