Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Strzały za Lalazore Restaurant.


bayub

Rekomendowane odpowiedzi

**Wczoraj (13.09) późnym wieczorem rozpoczęła się kłótnia w Lalazore Restaurant pomiędzy Joshua Haze, Timmothy Rosenberry a

Bradley Gross, mężczyźni po dłuższej wymianie zdań udali się za restauracje, po chwili można było usłyszeć stamtąd pare krzyków. Po około pięciu minutach kłótni za budynkiem padły cztery strzały w nogi Timmothy Rosenberry, który momentalnie upadł na ziemie, a Joshua przestraszony uciekł z miejsca zdarzenia. Przechodnie mogli dostrzec Bradley Gross który uciekł zza budynku w stronę plaży przeskakując pare płotów i dostając się na prywatne posesje mieszkańców Paleto Bay.
**Na miejscu przestępstwa BCSO mogło znaleźć oraz zabezpieczyć cztery łuski od strzałów z broni Bradley Gross.

((Jutro będę mógł Wam podać ID broni lecz na razie nie ma mnie w gierce do jutra, pozdro))

MvTiX lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Lokalne Biuro Szeryfa zajęło się sprawą.

 

* 1. Czy ofiara trafiła do szpitala?

* 2. BCSO sprawdziła przeszłość ofiary w bazie policyjnej, co mogli wywnioskować?

* 3. Gdzie znajduje się aktualne, dokładne miejsce zamieszkania ofiary?

* 4. Czy ofiara ma jakąś rodzinę? Kogo?

* 5. Detektywi sprawdzili również aktywność ofiary na portalach społecznościowych, co mogli znaleźć?

* 6. Z racji portali społecznościowych, próbowali dojść do bliskich znajomych, kim Oni są?

* 7. Czy na miejscu zdarzenia jest materiał genetyczny napastników bądź odciski palców??

* 8. Jaka była droga ucieczki? ((Najlepiej rozpiszcie mi ją na mapce, potem GM mi powie czy coś ta droga ucieczki mi powie IC, dzięki))

* 9. Kto wzywał BCSO po postrzale?

* 10. Czy były tam osoby trzecie?

* 11. Czy kamery uchwyciły moment postrzału? ((Kamery są za urzędem))

* 12. Czy ofiara się broniła?

* 13. Czy każdy z nich posiada licencje na prowadzenie pojazdów?

 

Edytowane przez slimetalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* 1. Zapewne tak.
* 2. ((Nie byłem ofiarą)).

* 3. ((Nie byłem ofiarą)).
* 4((Nie byłem ofiarą)).
* 5. ((Nie byłem ofiarą)).
* 6. ((Nie byłem ofiarą)).

* 7. Jedynie cztery łuski od pistoletu strzelającego.
* 8.
* 9. Lokalny mieszkaniec Paleto Bay.
* 10. Nie, podczas postrzału było tylko trzech wymienionych wyżej mężczyzn.

* 11. Jeżeli są w miejscu które wysyłam poniżej, to tak.

* 12. Z kamer wynikło, że Joshua Haze wraz z Timmothy Rosenberry napierali w stronę Bradley Gross po czym wyciągnął on broń i próbowali oni mu ją wyrywać.
* 13. Bradley Gross - tak, Timmothy Rosenberry - Tak, Joshua Haze - nie wiem. ((Ma nową postać nad głową to myślę, że nie ale nie mam pojęcia)).

 

jebacdisa.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* 1. Czy ofiara trafiła do szpitala? 
Tak. Przeszedł tam operację lewej nogi, w której utkwiła kula. Według opinii lekarzy mało brakowało, a pożegnałby się życiem - stracił prawie litr krwi. Obecnie Timothy porusza się o kulach ortopedycznych, czeka go naprawdę długa i ciężka rehabilitacja, która najprawdopodobniej i tak nie pozwoli uzyskać stuprocentowej sprawności w nodze.
 

* 2. BCSO sprawdziła przeszłość ofiary w bazie policyjnej, co mogli wywnioskować?

Nic szczególnego. Kilka mandatów za przekroczenie prędkości, złe parkowanie oraz zaśmiecanie plaży. Jedyne co mogło przyciągnąć uwagę funkcjonariuszy to, incydent który miał miejsce prawie 11 lat temu. Mianowicie mowa o bójce, która miała miejsce jeszcze podczas lat szkolnych. Timothy po bójce z uszczerbkiem na zdrowiu przeciwnika (złamanie ręki oraz nosa), został oficjalnie wydalony z szkoły i jako jeszcze osoba nieletnia skazany na prace społeczne.
 

* 3. Gdzie znajduje się aktualne, dokładne miejsce zamieszkania ofiary? 
W Paleto Bay. (Nie posiadam chaty skryptowo)
 

* 4. Czy ofiara ma jakąś rodzinę? Kogo?
Rodziców oraz siostrę, która nie przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Rodzice mieszkają razem z ofiarą, wydawają się być dość spokojną rodziną. 

 

* 5. Detektywi sprawdzili również aktywność ofiary na portalach społecznościowych, co mogli znaleźć?
To co tutaj - https://li.v-rp.pl/Timothy

 

* 6. Z racji portali społecznościowych, próbowali dojść do bliskich znajomych, kim Oni są?
Odsyłam ponownie do profilu, gdybyś potrzebował jakiś informacji na temat jakieś konkretnej osoby to chętnie jej udzielę.
 

* 12. Czy ofiara się broniła?
Nie. Jeśli kamery zarejestrowały to zdarzenie to widać na nim, że zaraz po opuszczeniu lokalu meżczyźni udali się na tył lokalu. Zaraz po zniknięciu z widoku ulicy, Bradley niespodziewanie wyciągnął broń, którą wymierzył w Joshuę Haze. Zaregował na to Timothy, który stanął na domniemanym torze lotu kuli. Zaczął zbliżać się do napastnika dość aroganckim krokiem, z niewerbalnej mowy jego ciała można wywnioskować że wręcz zachęcał Bradleya do oddania strzału prosto w jego klatkę piersiową. Samego strzału jednakże się nie spodziewał, przez co nie zdążył zaregować w jakikolwiek sposób.

 

  

47 minut temu, bayub napisał:

Z kamer wynikło, że Joshua Haze wraz z Timmothy Rosenberry napierali w stronę Bradley Gross po czym wyciągnął on broń i próbowali oni mu ją wyrywać.

 

Nie prawdą jest, że starał się wyrwać pistolet napastnikowi. Na początku, gdy stanął przed Bradleyem złapał za lufę pistoletu i przyłożył ją do swojej klatki piersiowej, co zupełnie przeczy o tym że chciał ją wyrwać. Zaraz po tym Bradley zaczął się cofać, a Timothy podążał za nim z rozłożonymi rękoma. Wtedy niespodziewanie padł strzał.

Nie prawdą jest to, że ktokolwiek napierał na Bradleya i przez to wyciągnął broń. Bradley wyciągnął broń zanim Joshua dobrze wyszedł za winkla. Moja postać ledwo wtedy zdążyła zająć miejsce z boku, przy płocie i po prostu sobie stała. Moja postać wtrąciła się w akcje w momencie wyciągnięcia broni i wtedy faktycznie, zaczęłą zbliżać się do Bradleya.

 

  

51 minut temu, bayub napisał:

10. Nie, podczas postrzału było tylko trzech wymienionych wyżej mężczyzn.

 

To też jest nie prawdą, na miejscu był jeszcze obecny Mike Collins. Który wyszedł razem z trójką mężczyzn i stał sobie z boku, nie ingerując w akcje. Po postrzale to on zapewnił pomoc medyczną Timothy'em.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie prawdą jest to, że ktokolwiek napierał na Bradleya i przez to wyciągnął broń.

Jest to prawdą, Joshua Haze oraz Timmothy zaczęli konflikt i jako jedyni chcieli tej bójki i podążali za Bradley 🙂
 

Cytat

To też jest nie prawdą, na miejscu był jeszcze obecny Mike Collins.

Tu akurat racja, zapomniałem o nim, ponieważ nic nie robił w tej akcji tylko stał obok xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej było tak, że w restauracji zaczęła się mała kłótnia pomiędzy Bradley Gross i Joshua Haze, wtedy postanowili to wyjaśnić poza restauracją wyszedł z nimi Mike, po czym po chwili przyszedł Timmothy Rosenberry jak nawet go nie było w tej kłótni w restauracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin