Skocz do zawartości

minnesota

Gamemaster
 • Ilość treści

  269
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

minnesota wygrał w ostatnim dniu 6 Maj

minnesota ma najbardziej lubianą zawartość!

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  slimetalk#9472

Plebiscyt VIBE

Ostatnio na profilu byli

2 353 wyświetleń profilu
 1. Z perspektywy czasu bazując na wszelkiej analizie kooperacji między biznesami a branżą rozrywkową razem z opiekunem biznesów @Revo zdecydowaliśmy się nieco polepszyć relacje obu sektorów i dlatego wychodzimy do was z nowym regulaminem wycen wydarzeń. 1. Ubiegać się o wycenę może tylko osoba liderująca wydarzenie i to ona kontaktuje się z opiekunami obu stref przez wiadomości prywatne na forum. 2. Wielkość wyceny jest zależny od dokumentacji, narracji oraz poziomu prowadzenia eventu. 3. Wycena eventów powinna zawierać: Kosztorys wydatków oraz wstępnych zysków (poprzedzone scree
 2. ZA JE BISTA ROBOTA, TAKICH LUDZI NAM POTRZEBA. IDEALNY MATERIAŁ JARAM SIE W CHUJ. @sheoll
 3. Siemano @Michigoon. Jako, że to jest INTRO przed płytą to wycenię to tak. Oczekuję na album. Ostatnio super się pokazujesz z promocją ale postaraj się poprawić kolaboracje z innymi graczami. Oby tak dalej, pozdro.
 4. Siemano @howaboutthat Miło, że próbujesz się w branży rozrywkowej. Niestety sama okładka z tekstem nie będzie nigdy wysoce wyceniana. - Skup się na rozgrywce IC. - Wchodź w różne kolaboracje i interakcje. - Zacznij prowadzić promocje swoich materiałów. Pozdro! Poprawiajmy swój poziom.
 5. @Raccon siemanko. Widzę tutaj początki... Jest trochę do poprawy w tych materiałach. - Skupmy się na większej promocji, udostępnienia na LI to akurat must have, dajmy coś od siebie - Interakcja z fotograf - świetnie. Pokombinujmy nad wiekszymi kolaboracjami ale to jak najbardziej + - Możesz pomyśleć nad jakimiś klipami. - Przemyśl sprawę z managerami lub wytwórnią. - Przeczytaj regulamin wycen bo niestety się nie zastosowałeś. Powodzenia!
 6. Siemano @dzikuska jest już w miarę okej. Ale jest troche rzeczy, które jeżeli poprawimy to będzie super. - Więcej starania nad promocją, poszerz sobie plan i działaj. - Staraj się pokazać więcej interakcji z innymi graczami. - Przedewszystkim zastosuj wzór z zasad wycen. Tak to idzie coraz lepiej, pozdro!
 7. Hej, jeżeli chcesz żeby Twój materiał został wyceniony. minnesota#9472 Nie zastosowałeś się do regulaminu wycen.
 8. Niestety, nie wycenię tego. Zastosuj się następnym razem do zasad wyceniania materiału. Na kolejny raz ma być na tip top
 9. @Bartekk siemano. Miło, że próbujesz się w branży rozrywkowej. Niestety sama okładka z tekstem nie będzie nigdy wysoce wyceniana. - Skup się na rozgrywce IC. - Wchodź w różne kolaboracje i interakcje. - Zacznij prowadzić promocje swoich materiałów. - Pomyśl nad wytwórnią lub managerem. Pozdro! Poprawiajmy swój poziom.
 10. Siemka @Bieluu zastosuj się do wzoru na kolejny raz. Na ten moment jestem zmuszony nie wycenić Ci materiału. Imię i nazwisko postaci: Przynależność (np. do wytwórni muzycznej): Numer konta postaci/wytwórni (w zależności od tego jak się rozliczacie według kontraktu): Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Numer konta menadżera: Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): Link do profilu postaci:
 11. @rebelski siemanko. Na samym starcie chcę Ci powiedzieć, że pomysł wygląda okej. Na ten moment mamy niestety pustą promocje "odeszła", "wróciła". - Poprawmy interakcje jeżeli chodzi o promocje. - Zwiększmy plan promocyjny. - Możesz pomyśleć nad klipem. Głownie naciskam na promowanie siebie w grze a nie na narracyjne. Pozdrawiam!
 12. Świetna robota, nie mam do czego się przyczepić. Takich graczy potrzebujemy @Diego. OBY TAK DALEJ!!!
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝