Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy] biggieb


biggieb

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/6812-biggieb/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jamarr Deeon

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban 7 dni

Powód nałożenia kary: toksyczność

Członek ekipy nakładający karę: Teddy

Wyjaśnienie sytuacji: Hej, zacznę od samego początku i opiszę całą sytuację. Wszedłem na serwer około godziny 23:30, podjechał do mnie Deonte coś tam (alpaca) który zaczął atakować mnie na czacie OOC, ja dopiero wracający z Szwecji rozłożyło mnie coś w domu a chciałem zagrać event. No i nie przemyślałem swojego zachowania, zamiast zgłosić to gdzieś wyżej odpowiedziałem w brzydki sposób (jeśli drugi gracz to czyta, przepraszam). Po czym na czacie OOC poszło moje imię i nazwisko. Piszę to aby mój ban został zdjęty, odpowiedziałem na zaczepki, mogę zgodzić się z kara lecz bardziej chciałem odwołać się dlatego, że chciałbym kontynuować grę w Branży Rozrywkowej. Bardzo przepraszam za tą sytuację, administrację oraz po raz kolejny drugiego gracza, zdaje sobie sprawę, że źle zrobiłem i moja wiadomość mogła być krzywdząca. Dodam też, że osoba która wysłała moje dane została zbanowana na 365 dni po moim reporcie który wysłałem chwilę po przyjechaniu prowokatora.

Ewentualne screeny/świadkowie: mg podesłać na pv screena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin