Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] osób do "niezależnej" (indie) federacji pro-wrestlingu


puvtxr

Rekomendowane odpowiedzi

Heheszki o "udawanym gównie" typowe dla polskiej mentalności proszę zachować dla siebie, dziena.

Pro-wrestling jest bardzo popularną rozrywką w Stanach Zjednoczonych; samym faktem niech jest chociażby WWE, AEW, IMPACT. Są też dziesiątki, jeśli nie setki niezależnych, mniejszych federacji i to zamierzam zagrać - dopiero rozwijającą się federację, które swoje gale wystawia po magazynach i salach gimnastycznych dla 10-50 osób. Oczywiście w planach jest się rozwinąć, ale taki będzie początek.

Jak to będzie wyglądać IC?

Wiadomo, że w GTA V nie zrobi się typowo pro-wrestlingu, więc będą to walki - jednak jak przystało na pro-wrestling z ustalonym zwycięzcą. Każdy zawodnik będzie miał swój unikalny charakter; będziemy budować "opowieści" (eng. story) za pomocą LI, sytuacji IC, a same walki będą kulminacją opowiadanej przez nas historii lub jej częścią. 

Kogo potrzebuję?

- z dwóch/trzech sędziów;

- z dwie osoby do personelu medycznego (pierwsza pomoc kontuzjowanym przed przybyciem RA);

- zawodników - nie wyznaczam sobie limitu, zobaczymy ile osób się zgłosi.

Nawet jeśli nie wiesz nic o pro-wrestlingu, a brzmi kusząco i chcesz spróbować - zgłoś się śmiało na mój dsc: puvtxr#4040 - wszystko wytłumaczę.

Nie oferuję wielkich pieniędzy, gdyż mijałoby się to z celem małej federacji; miejcie na uwadze, że mnóstwo pro-wrestlerów zarabia na życie inaczej, a w weekendy "walczą"; popularnym powiedzeniem w kręgu pro-wrestlingu o takich gościach jest "walczy za dwadzieścia dolców, hotdoga i uścisk dłoni".

W takim razie co oferujesz?

Nieszablonową rozgrywkę pod skrzydłem gościa, który wie co ma grać; niech poparciem będzie fakt, że swego czasu byłem redaktorem jednego z największych, polskich portali o pro-wrestlingu, więc wiem co nieco o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin