Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/malibudreams] nakso


nakso2115

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/16578-nakso2115/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Manson Whise
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Brak szacunku [ nie jestem pewien ]
Członek ekipy nakładający karę: malibudreams 
Wyjaśnienie sytuacji: Więc zaczeło się od wywieszenia plakatu - dostałem kicka z powodem " 
Jak już rozwieszasz plakaty, to chociaż coś odegraj - a nie /marker stwórz na drzwiach sklepu. " okej, nie mówie że było to dobrze zrobione, ale idąc dalej wszedłem ponownie na serwer i pojechałem w stronę plaży po drodze przeskoczyłem płot i auto - dostałem warna z powodem " Nie sądzę, by skakanie rowerem przez płoty i samochody na parkingu było normalne. Uspokój się. " Po 1, nie rozumiem dlaczego słowo " samochody " zostało uwzględnione w liczbie mnogiej, przeskoczyłem raz czarnego sedana - ale okej. Potem toczyłem sprawe w reporcie [ nie pamietam co napisałem ale przepraszam z góry ], w jailu prowadziłem prywatną konwersację z malibudreams i coś tam pisaliśmy o kulturze i dostałem bana " Kolejny raz nie potrafisz zachować kultury w stosunku do członków ekipy, odpocznij. ". Chcę przeprosić administratorke za moje zachowanie, i obiecuję że więcej tak nie zrobie. Czas bana to 7dni i ewentualnie prosiłbym o zdjęcie bana bądź skrócenie go bo zależy mi na rozgrywce na tym serwerze.
Ewentualne screeny/świadkowie: Myślę że nie potrzebne 

[ Pisze jeszcze raz bo w poprzednim podaniu zły wzór był ]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1585569318_Beztytuu.png.c7cbba6857bea7b148edd3c306341e1d.png

Treść raportu, dalej nie będę nawet przytaczać Twoich prowokacji. Same kary w profilu od Wrzaskuu i Mitsu już miałeś za podobne zachowania w stosunku do członków ekipy. Ponadto zaraz to na discord dalej próbowałeś mnie prowokować, a Twoja pierwsza apelacja brzmiała /KURWA JECHAŁEM, JAILA DOSTAŁEM BLAH BLAH/ nawet nie cytuję tego w całości.

Sprawę rozstrzygnie @Spectre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin