Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication] TaS


Strzala

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4187-tas/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Pedro Ramirez.
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci.
Powód nałożenia kary: Skazany na wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.
Członek ekipy nakładający karę: https://forum.v-rp.pl/profile/3117-houstonfornication/
Wyjaśnienie sytuacji:
25.07.2022r. 22:17 Bank Davis/Strawberry doszło do spotkania Pedro Ramirez'a z Sophie Smith. Rozmowa polegała na zaproszeniu przez Pedro Ramirez'a Sophie Smith na tak zwaną domówkę, która miała odbyć się na Jamestown. Po kilku minutowej rozmowie Sophie Smith zgodziła się na udział w imprezie - Pojechała własnym autem, którym podążała za białym Emperorem, w którym siedział: Pedro Ramirez, Juan Arroyo, Pepito Davila, Luis Vega. Po przyjechaniu na umówione miejsce, Pedro zaproponował pójście do mieszkania, pod pretekstem wolnego miejsca. Impreza trwała świetnie, rozmowy, popijanie, palenie marihuany, gdy nagle Sophie Smith poczuła się skrępowana, chciała wyjść z mieszkania pod pretekstem zapalenia papierosa. Juan Arroyo, zatrzymał ją ręką po czym zaproponował by została, Pedro w tym czasie zakluczył drzwi do mieszkania. Juan Arroyo wyszedł z mieszkania, wyjął nóż oraz przebił opony w wozie Sophie Smith. W tym momencie doszło do przetrzymywania w niewoli Sophie Smith. Po około dwudziestu minutach Sophie Smith spróbowała uciec z mieszkania, Juan Arroyo w czasie próby ucieczki, szarpnął za włosy Sophie po czym rzucił ją o ziemie. Pedro Ramirez na polecenie Juan'a zaczął ją przeszukiwać w celu rabunku na Sophie Smith, lecz znalazł przy niej jedynie kilkadziesiąt dolarów, kluczyki do wozu, kartę do bankomatu, ID oraz Licencję kierowcy. Po zabraniu gotówki od Sophie Smith Pedro Ramirez zgarnął jej kartę bankową po czym wypłacił z niej pieniądze w pobliskim bankomacie. W tym czasie Emilio Lopez, Luis Vega oraz Pepito Davila związali Sophie Smith po czym zakleili jej usta taśmą. Pedro Ramirez po wypłaceniu gotówki z bankomatu udał się ponownie do mieszkania. Juan Arroyo nakazał Emilio Lopez, Luis Vega oraz Pepito Davila wywieźć Sophie Smith poza obszary Jamestown St. Zostali oni zauważeni przez kamery CCTV w obszarze El Burro Heights.
--
Przechodząc do sedna sprawy i po co w ogóle zdecydowałem się do wystosowania apelacji - Moja postać została skazana na dożywocie za: Gwałt, rabunek oraz porwanie Sophie Smith. LSPD zastosowało w tej sprawie jedynie zeznania oraz dowody rzeczowe jakimi są nagrania z kamer monitoringu Sophie's Pizza, na których postać Pedro Ramirez została zarejestrowana. W czasie wywozu Sophie's Smith kamery CCTV nie znalazły Pedro Ramirez'a w białym Emperorze. Na linie, którą została związana Sophie Smith, również nie znaleziono odcisków palców Pedro Ramirez'a ani żadnych innych śladów, które mogły prowadzić do niego. Tym samym gwałt - LSPD skazało moją postać za gwałt lecz w żaden sposób tego nie udowodniło gdyż taka sytuacja nie miała miejsca. Podczas gdy wyrok miał już zapaść, chciałem dopytać o powód dożywotniego skazania:
image.png.1d26a780e9b09f76d4ee52746ddeb3ac.png
Zgadza się, moja postać przyznała, że znajdowała się na imprezie, gdzie przebywała Sophie, natomiast nie przyznała się do domniemanego czynu. A to, że była na imprezie, wcale nie oznacza, że brała udział w gwałcie.
--
Podsumowując - Jedynymi zarzutami, za które moja postać mogła zostać skazana na pozbawienie wolności jest rabunek z konta bankowego, ( Który nie był zgodny z regulaminem, natomiast pieniądze zostaną w niedalekiej przyszłości zwrócone - Wszystko załatwiliśmy już z opiekunem strefy przestępczej @Mejaru, który dogląda naszych ruchów w grze.) który i tak nie zasługuje na dożywotnie skazanie mojej postaci.

Ewentualne screeny/świadkowie: 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin