Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jedrek] MrAndreios


MrAndreios

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2947-mrandreios/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ban
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 

Po raz kolejny odwalacie i nic z tego nie robicie, miesiąc na odpoczynek [Jedrek]

Członek ekipy nakładający karę: Anti by Jedrek
Wyjaśnienie sytuacji: Odcinek przez którego zostałem zbanowany był nagrany 21.07 lipca, czyli przed pierwszym banem. Zostałem zbanowany dwa razy za to samo, od tamtej pory po odbanowaniu "nie odwalaliśmy" zgodnie z regulaminem i uważam, że ban został nałożone na rozpędzeniu nie sprawdzając nawet daty kiedy zostaliśmy zbanowani i kiedy powstał odcinek.
Ewentualne screeny/świadkowie:

 

Prawny górny róg filmu - data 21.07.2022, nałożenie bana 21.07.2022

 

malibudreams
21 Lipca
Berton Brooks Odwalacz.
Blokada postaci

 

malibudreams
21 Lipca
  Wakacyjne niszczenie sztywnej immersji - niszcz ją sobie gdzieś indziej, a nie uprzykrzasz graczom rozgrywkę.
Ban Kara wygasła
Edytowane przez MrAndreios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara jest za całokształt i wasze zachowanie, a szczególnie twoje @MrAndreiosbo dalej nie widzisz niczego złego w publikowaniu tego typu treści. Dodatkowo patrząc na to co pisałeś na strimach ludzi z Vibe jestem w stanie stwierdzić że nie nadajesz sie do tego typu serwerów, bo jedyne co robisz to psujesz innym rozgrywke. (Dodatkowo twój kumpel mi pisał że prosił Cie o nie wstawianie filmów, więc heh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin