Skocz do zawartości

jedrekk

Twórca
 • Ilość treści

  102
 • Rejestracja

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  jedrek#0999

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

jedrekk's Achievements

 1. **Po mieście zostały rozwieszone plakaty zapowiadające otwarcie nowego klubu w La Puerta, cała impreza ma sie opierać na klimatach hawajskich**
 2. Nick postaci: Dan Ootani Discord: jedrek#0999
 3. Akceptuje z racji że większość z tych ciuchów znajduje sie w naszej paczce która oczekuje na wgranie.
 4. Szukamy ludzi do klubu, Clube De Baia na stanowiska takie jak; Barman, DJ, kierownik. Imprezy będą organizowane raz na dwa tygodnie, więc wystarczy że będziesz wbijać na te imprezy. Co oferujemy?: - Premie od $10.000 do nawet $50.000 od imprezy i przy tym $2000 z duty za pierwsze 45 minut. - Miejsce do gry. - Normalną atmosfere. - Spawn w apartamentach Puerto Del Sol(Single house). Czego wymagamy?: - Postać bez przeszłości kryminalnej. - Aktywność na imprezach.(Gra będzie prowadzona epizodycznie) - Dobrze wykreowanej postaci. - Rozbudowanej gierki z innymi ludźmi. Po zaproszenie na discord zgłoś sie w skrzynce na forum/discord.
 5. cudo robota
 6. Lokalny klub nocny z wystrojem klimatycznym uderzający docelowo w klimat wysp hawajskich poprzez masowe odwołania do Honolulu. Położony przy kompleksie apartamentów Puerto Del Sol tworzonym we współpracy dużego holdingu CROWN, i Ada Grimes. Wedle oficjalnych dokumentów złożonych przez zarząd przedsiębiorstwa w lokalnym departamencie audytu i kontroli to właśnie ona odpowiada za rejestracje przedsiębiorstwa i jego finansowanie. Praktycznie za pełne funkcjonowanie, i planowanie działań/funkcjonowania klubu, odpowiada dosyć młoda Makayla Souza ze wsparciem kadry prawniczej holdingu CROWN ze względu na jej młodociany wiek. Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio nad zatoką na terenie Vespucci. Budynek pozostaje oszklonym, oznaczonym ''jajkiem''. Celem działań przedsiębiorstwa pozostaje rozruszanie, dość martwej, strefy branży klubów nocnych. Masowe innowacje, wprowadzone tylko i wyłącznie ze względu na fanaberie, mają na celu utworzyć nietypowe miejsce. Nie dasz rady wrócić do domu po imprezie? Nie martw się. Wynajmiesz pokój. Zostaniesz tu do jutra i... po prostu wrócisz jak do siebie? Jesteś mieszkańcem kompleksu Puerto Del Sol? Otrzymujesz zniżki. Klub nie prowadzi jakiejkolwiek sprzedaży wejściówek VIP dla osób niezwiązanych z branżą rozrywkową/lokalną polityką/innych postaci mogących otrzymać dostęp do projektu tego kalibru. Widok z tarasu na którym bawią się same gwiazdy to od teraz legenda. W tej branży nie chodzi tylko o pieniądze, a wyrobienie stabilnej renomy. Prowadzony przez przedsiębiorstwa wywodzące się spod szyldu Ada Grimes (np. Puerto Del Sol (CROWN & A. Grimes), DAILY GLOBE i inne) stawiają na gwałtowną ekspansje. Tak samo spekuluje się w wypadku klubu nocnego ukierunkowanego na target tego typu. To szansa na pojawienie się nowej, unikatowej inicjatywy i rozpoczęcie nowego etapu w rozwoju lokalnej branży imprezowej. Polityka prowadzona przez przedsiębiorstwa Grimes akceptuje w głównej mierze nurty neuroróżnorodności, i pokazuje angaż we wszelkiej maści tematy społeczne. Witaj w nowym projekcie Clube de Baia.
 7. Imię i nazwisko: Jasper Dagenais Kontakt: numer tel. 621-578 Wybrany apartament: Puerto Del Sol Apartment (Normal Class) #10 Proponowany termin: 23 Październik, każda możliwa godzina.
 8. Rzeczy są pod modele franklina i michaela, odrzucam.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝