Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/FaNyss]


straightouttala

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: wszystkie
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary:
wyzywanie
Członek ekipy nakładający karę:  najpierw @Sidneyoa potem @Cherro
Wyjaśnienie sytuacji: odwalałem wyzywałem to prawda żałuję tego i mogę obiecać że już nigdy tego nie zrobie, osobiście przepraszam Sidneyo za wyzwiska w jego strone jeśli to czyta cherro i całą ekipe viberp. Naszła mnie chęć do grania a jako że z kolegą mamy naprawde spoko pomysł do grania taki jak ludzie prości ze wsi (sandy shores) lub nastolatkowie z miasta którzy robią różne rzeczy sprayują mury czy coś takiego, nie chodzi nam o działania gangsterskie chodzenie z bronią czy coś takiego tylko na dobry roleplay a ja naprawdę bardzo żałuję i przepraszam całą ekipe viberp mogę do każdego z ekipy na wiadomości prywatnej napisać przeprosiny, przeczytajcie to bo dla mnie to bardzo ważne, wiem że nie tolerujecie takiego zachowania które ja robiłem ale czuję skruchę chyba widzicie bo ciągle staram się o unbana i po prostu chciałbym pograć z kolegą fajny roleplay nie przeszkadzając innym graczom i obiecuje że już nigdy nie wyzwe nikogo z serwera viberp. to na tyle, mam nadzieję że zrozumiecie i rozpatrzycie mi to bo dla mnie to jest ważne mam bogatą liste kar wiem o tym ale minęło no nie oszukujmy się dużo czasu i chciałbym pograć w końcu a ja się ogarnąłem i nie wyzywam teraz żadnych ludzi. Przepraszam
Ewentualne świadkowie: brak

Edytowane przez FaNyss2322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin