Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[DN] Digi Dialog Discussion #2 | Memphis Tavares o DIGISIX oraz swoim życiu!


BartusP

Rekomendowane odpowiedzi

TpaMnJk.png

                                                                                                                                                                                                                                       

**09.08.2022 pojawił się drugi podcast Digi Dialog Discussion. Gościem kolejnego odcinka był Memphis Tavares, towarzyszyła mu również Jego małżonka Lexie Carter - Tavares. Program można było odsłuchać na żywo z aplikacji wyprodukowanej przez spółkę DigiByte, która jest dostępna dla każdego z posiadaczy smartphone'ów. **

                                                                                                                                                                                                                                       

YA8gLfV.png

NH: Dobry wieczór Los Santos! Digi Dialog Discussion po raz drugi! Dzisiaj moim gościem jest niekwestionowana gwiazda Naszego miasta czyli Memphis Tavares! Cześć Memphis.

MT: Siemasz.. Dzięki za zaproszenie i możliwość rozmowy - jest mi miło.

NH: Pojawienie się Twojej osoby w moim programie jest nie do końca przypadkowe... **śmieje się.** Dzisiaj oficjalnie za pomocą social mediów informowaliśmy o utworzeniu DIGISIX, platforma streamingowa - duży krok promocyjny.

MT: Dokładnie.. Jest mi niezmiernie miło, że mamy okazję ze sobą współpracować i wy jako firma możecie zrobić jeszcze większy krok w przód.

MT: Jest dużo osób korzystających z wielu platform streamingowych i myślę, że jednak ta przyciągnie jeszcze więcej słuchaczy.

NH: Każdy Twój fan zapewne już posiada tą aplikację na swoim telefonie, myślę że zbliżająca się premiera Twojej płyty również przysposobi Ci nowe grono fanów.

MT: Yeah, pracuje cały czas nad płytą. Mam ją skończoną w osiemdziesięciu procentach a przy wielu sprawach pomaga mi również Chase Love za co jestem mu wdzięczny.

MT: Na moich profilach pojawia się dużo filmików z tworzenia albumu, także serio - jest na co czekać.

NH: Jest na co czekać... **uśmiechnął się w stronę Memphisa.** Zdradzisz może naszym słuchaczom kilka ciekawostek na temat nowej płyty?

MT: Kilka ciekawostek? Ta płyta nie ma ciekawostek. Ta płyta ma zabrać wszystkich w podróż do przemyśleń w swoim życiu.

NH: Ou... **spogląda w stronę Memphisa z lekkim uśmiechem pod nosem.** Podczas pisania tego albumu, jak bardzo musiałeś przemyśleć swoje decyzję życiowe i jakie wnioski udało Ci się wyciągnąć?

MT: Mam przy swoim boku żonę. Moje decyzje życiowe czasami nie były poprawne, zwłaszcza, że byłem w młodości zagubionym dzieciakiem tak jak reszta.

MT: Osiągniecie sukcesu w takim wieku w jakim teraz jestem dla niektórych jest zgubne. Musi być chłodna głowa, rozumiesz.

QiEoyLl.pngNH: Oczywiście Memphis, każdy w swoim życiu popełnia błędy lecz nie każdy, do tego się przyzna. Twoja kariera zawodowa jest dość ciekawa, stawiasz na charytatywność akcja help_orphanage odniosła wielkie powodzenie, co możesz powiedzieć na temat tej akcji.

MT:: Dużo udzielam się charytatywnie. Jestem zadowolony z tego, że zmobilizowałem ludzi do wspólnej zabawy. Nie każdy musi mieć talent, wystarczy dar pomagania.

NH: Spodziewałeś się aż takiego zaangażowania gwiazd, jak uważasz większość z nich wzięło udział z dobroci serca czy raczej promocji swojej osoby?

MT: Nie mi to oceniać.. Ważne, że jednak wzięli w tym udział i przyłączyli się do tego - dając jakąś cząstkę siebie w tym.

NH: Nieważne z jakich pobudek najważniejsze jest wsparcie... Tym samym DigiByte kieruje się również tworząc akcję charytatywną. **uśmiecha się.** Pomaganie jest naprawdę ważne, coś wiem na ten temat więc drodzy słuchacze nie bądźmy obojętni.

 

NH: Powiedziałeś również, że masz najbliższe osoby obok siebie, związek z Lexie był dość kontrowersyjny, jak teraz wygląda sytuacja czy udało Wam się wszystkie sprawy wyprostować?
MT: Rozmawiamy dużo - czy było cokolwiek prostować? Wydaje mi się, że nie.. A ty jak sądzisz - Lexie?

LCT: Kontrowersja to chyba za duże słowo, chociaż sama nie wiem. Zdarzyło się kilka nieprzychylnych komentarzy, ale nie było to nic czym byśmy się szczególnie przejmowali. Ludzie zawsze rozmawiają.

NH: Niektórzy po prostu nie mogą zrozumieć czyjegoś szczęścia... Apropo szczęścia, moje gratulacje! Jak to jest żyć z świadomością zostania ojcem w najbliższym czasie?

MT: Jest cool, serio.. Dużo nad tym rozmawialiśmy i czujemy się z tym świetnie..

LCT: To będzie niezłe wyzwanie.** uśmiechnęła się** Ale jesteśmy na nie gotowi.

NH: Tavares Junior coraz bliżej... **śmieje się.** Będziecie na pewno dobrymi rodzicami. Memphis, wróćmy jeszcze do czasów przed poznaniem obecnej partnerki. Wiele różnych rzeczy można było usłyszeć na Twój temat, co możesz powiedzieć na ten temat?

nK2NRpr.pngNH: Stały bywalec klubów go-go, pomówienia z narkotykami, czy ta przeszłość ciągnie się za Tobą obecnie?

MT: Wskaż mi rapera który w związku nie chodzi po klubach ze striptizem.

**Lexie Carter-Tavares zerknęła na męża unosząc lekko brew i pokręciła głową z lekkim uśmiechem.**

MT: Przeszłość nie była za ciekawa, ale nie myślę teraz o tym. Myślę o przyszłości, tyle.

NH: Krótko ucięty temat... **śmieje się.** W Waszym przypadku przyszłość zapowiada się w pięknych barwach i na tym powinniście myśleć.

NH: Jeśli mowa o przyszłości, gdzie widzisz się po zakończeniu kariery na estradzie. Masz już jakiś plan na swoją przyszłość?

MT: Nie zastanawiałem się nad tym jeszcze, serio.

MT: Jestem jeszcze młody, mam czas na zastanowienie się..

NH: Dobrze wiedzieć, że jeszcze nie masz planów nad końcem kariery i z wielką niecierpliwością będziemy wyczekiwać na Twój każdy kolejny album!

NH: Dzisiejszym gościem Digi Dialog Discussion był Memphis Taves, wielka osobistość Los Santos!

MT: Dzięki za zaproszenie i możliwość rozmowy.. Do zobaczenia wszystkim.

NH: Do usłyszenia! **Wyłączył za pomocą aplikacji system nagrywania.**.

 


 

Edytowane przez BartusP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin